SUBARU – modely a statistiky z registru
V registru je 25 727 vozidel značky SUBARU. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| FORESTER | 4 268 | 1997–2026 | 2,7 | 28,5 % |
| LEGACY | 3 185 | 1989–2011 | 2,3 | 24,8 % |
| IMPREZA | 2 357 | 1993–2018 | 2,7 | 32,4 % |
| JUSTY | 2 080 | 1985–2002 | 1,5 | 12,5 % |
| OUTBACK | 1 323 | 2017–2026 | 2,0 | 40,4 % |
| 1.8 | 937 | 1985–1990 | 1,0 | 0 % |
| Justy 1.3 | 751 | 1995–2001 | 1,6 | 32,8 % |
| OUTBACK 2.0D | 675 | 2009–2014 | 3,7 | 3,9 % |
| LEGACY OUTBACK | 625 | 2001–2006 | 3,6 | 18,2 % |
| XV | 576 | 2012–2023 | 2,2 | 21 % |
| LEGACY OUTBACK 2.5I | 545 | 2005–2009 | 3,5 | 14,7 % |
| LIBERO | 534 | 1984–1996 | 1,2 | 3,6 % |
| FORESTER 2.0 TD | 474 | 2008–2011 | 3,5 | 9,5 % |
| IMPREZA WRX STI | 460 | 2002–2012 | 3,3 | 22,8 % |
| FORESTER 2.0X | 432 | 2008–2010 | 3,2 | 15,5 % |
| LEGACY 2.0R | 409 | 2005–2008 | 3,8 | 18,3 % |
| LEGACY 2.0D | 338 | 2008–2011 | 3,7 | 13,9 % |
| JUSTY G3X | 306 | 2003–2007 | 2,5 | 72,9 % |
| IMPREZA 2.0R | 295 | 2006–2010 | 3,3 | 25,8 % |
| OUTBACK 2.5I | 265 | 2009–2014 | 3,3 | 8,3 % |
| FORESTER S-TURBO | 259 | 2002–2005 | 3,6 | 15,1 % |
| LEGACY OUTBACK 2.0D | 233 | 2008–2009 | 3,4 | 11,6 % |
| FORESTER 2.0 TD-E | 233 | 2008–2011 | 3,7 | 12,4 % |
| IMPREZA WRX | 201 | 2003–2008 | 4,1 | 29,9 % |
| LEGACY OUTBACK 3.0R | 197 | 2006–2008 | 3,8 | 10,7 % |
| XV 2.0I | 193 | 2012–2017 | 2,9 | 16,1 % |
| FORESTER TURBO | 184 | 2005–2007 | 3,9 | 7,6 % |
| IMPREZA 1.5R | 184 | 2007–2009 | 3,3 | 26,1 % |
| B9 TRIBECA | 175 | 2006–2007 | 3,9 | 22,9 % |
| CROSSTREK | 167 | 2024–2026 | 1,4 | 0 % |
| FORESTER 2.0XS | 151 | 2011–2012 | 2,6 | 6,6 % |
| FORESTER 2.0XT CVT | 129 | 2013–2017 | 2,8 | 3,1 % |
| 1800 4WD | 126 | 1981–1987 | 1,0 | 0,8 % |
| JUSTY 1.0 | 119 | 1990–1993 | 1,0 | 5 % |
| IMPREZA 2.0 | 117 | 1996–2002 | 1,8 | 5,1 % |
| IMPREZA 2.0 GX | 117 | 2003–2005 | 3,5 | 52,1 % |
| OUTBACK 3.6R | 110 | 2010–2012 | 3,1 | 14,5 % |
| FORESTER 2.0 TD-E-5 | 110 | 2010–2011 | 3,1 | 3,6 % |
| FORESTER 2.0 TD-5 | 108 | 2010–2011 | 3,0 | 5,6 % |
| FORESTER 2.0 TD3 | 105 | 2011–2012 | 2,9 | 7,6 % |
| LEONE | 102 | 1986–1988 | 1,1 | 0 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.