SUZUKI JIMNY – statistika z registru
V registru je evidováno 2 541 vozidel modelu SUZUKI JIMNY z let 1998–2025, včetně vyřazených.
2 541vozidel celkem
1998–2025roky výroby
2,5průměr vlastníků
59,5 %podíl dovoz
30,2 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 | 1,8 | 2 | 96,4 % | 89,3 % |
| 2024 | 42 | 1,9 | 2 | 50 % | 73,8 % |
| 2023 | 21 | 2,4 | 2 | 38,1 % | 90,5 % |
| 2022 | 41 | 2,2 | 2 | 34,2 % | 85,4 % |
| 2021 | 20 | 2,0 | 2 | 70 % | 70 % |
| 2020 | 25 | 1,9 | 2 | 44 % | 56 % |
| 2019 | 35 | 2,2 | 2 | 42,9 % | 68,6 % |
| 2018 | 22 | 2,3 | 2 | 45,5 % | 68,2 % |
| 2017 | 39 | 1,8 | 1 | 41 % | 38,5 % |
| 2016 | 25 | 2,1 | 2 | 60 % | 44 % |
| 2015 | 22 | 2,2 | 2 | 54,6 % | 63,6 % |
| 2012 | 21 | 2,3 | 2 | 90,5 % | 61,9 % |
| 2011 | 22 | 2,2 | 2 | 95,5 % | 31,8 % |
| 2010 | 22 | 2,2 | 2 | 86,4 % | 31,8 % |
| 2009 | 26 | 2,6 | 2,5 | 88,5 % | 23,1 % |
| 2008 | 35 | 2,6 | 2 | 91,4 % | 45,7 % |
| 2007 | 47 | 2,5 | 2 | 74,5 % | 42,6 % |
| 2006 | 65 | 2,5 | 2 | 83,1 % | 26,2 % |
| 2005 | 68 | 2,8 | 3 | 69,1 % | 27,9 % |
| 2004 | 70 | 2,7 | 2 | 68,6 % | 35,7 % |
| 2003 | 81 | 2,1 | 2 | 51,8 % | 21 % |
| 2002 | 245 | 2,6 | 2 | 69,4 % | 24,9 % |
| 2001 | 292 | 2,6 | 2 | 58,6 % | 31,2 % |
| 2000 | 442 | 2,7 | 2 | 53,8 % | 22,4 % |
| 1999 | 623 | 2,6 | 2 | 55,1 % | 20,2 % |
| 1998 | 162 | 2,8 | 2 | 54,3 % | 16,7 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.