SUZUKI – modely a statistiky z registru
V registru je 99 443 vozidel značky SUZUKI. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| SWIFT | 10 359 | 1985–2026 | 2,0 | 8,1 % |
| SWIFT 1.3 | 7 475 | 1986–2011 | 2,4 | 6,6 % |
| VITARA | 7 266 | 1989–2026 | 2,3 | 21,6 % |
| SX4 1.6 4WD | 5 375 | 2006–2015 | 2,6 | 5,5 % |
| IGNIS 1.3 | 3 579 | 2001–2009 | 2,7 | 8 % |
| SX4 1.6 | 3 376 | 2006–2014 | 2,6 | 3,9 % |
| SX4 | 2 770 | 2006–2024 | 2,2 | 28,2 % |
| SAMURAI | 2 684 | 1982–2003 | 2,3 | 36,2 % |
| JIMNY | 2 541 | 1998–2025 | 2,5 | 59,5 % |
| SWIFT 1.0 | 2 266 | 1985–2003 | 1,7 | 4,5 % |
| BALENO | 2 081 | 1995–2017 | 1,8 | 15,3 % |
| GSF | 1 580 | 1995–2003 | 2,6 | 13,2 % |
| IGNIS | 1 487 | 2000–2024 | 2,1 | 29,6 % |
| GSX | 1 464 | 1990–2003 | 2,5 | 15 % |
| GRAND VITARA | 1 438 | 1998–2010 | 2,6 | 46,5 % |
| WAGON R | 1 432 | 1997–2004 | 2,2 | 25,1 % |
| GRAND VITARA 2.0 | 1 417 | 2001–2010 | 3,1 | 26,2 % |
| SPLASH 1.2 | 1 261 | 2008–2013 | 2,3 | 3,1 % |
| JIMNY 1.3 | 1 247 | 2002–2013 | 2,4 | 53,2 % |
| VITARA 1.6 | 1 222 | 1988–1997 | 1,4 | 11 % |
| V-STROM 650 | 1 213 | 2004–2012 | 2,8 | 46,2 % |
| GSX-R1000 | 1 162 | 2001–2011 | 3,4 | 27,6 % |
| SX4 1.5 | 1 049 | 2006–2011 | 2,6 | 6 % |
| GSR600 | 1 002 | 2006–2010 | 3,3 | 51,7 % |
| GRAND VITARA 1.9 D | 950 | 2005–2012 | 3,3 | 34,8 % |
| SWIFT 1.2 | 866 | 2010–2015 | 2,6 | 6,6 % |
| S-CROSS | 866 | 2024–2026 | 1,3 | 1,3 % |
| WAGON R 1.3 | 836 | 2000–2005 | 2,7 | 18,2 % |
| SWIFT 1.6 | 832 | 1989–2009 | 1,4 | 6 % |
| SV | 758 | 1999–2002 | 2,8 | 25,7 % |
| BANDIT 650 | 700 | 2005–2012 | 2,9 | 18,7 % |
| VS | 699 | 1992–2002 | 2,1 | 34 % |
| SV650S | 688 | 2000–2008 | 3,5 | 39 % |
| GRAND VITARA 2.0 - 4MTU | 672 | 2005–2008 | 3,9 | 0,3 % |
| GSX-R600 | 644 | 2000–2009 | 3,8 | 39,3 % |
| SAMURAI 1.3 | 643 | 1987–1998 | 1,8 | 22,7 % |
| BURGMAN 400 | 627 | 1999–2009 | 3,1 | 70,3 % |
| GSX1400 | 626 | 2001–2008 | 2,5 | 27,6 % |
| SPLASH 1.0 | 624 | 2008–2012 | 2,4 | 5,6 % |
| GRAND VITARA 1.6 | 615 | 2003–2009 | 3,0 | 37,7 % |
| SWIFT 1.3 GL | 569 | 1989–1996 | 1,1 | 2,5 % |
| IGNIS 1.5 | 544 | 2004–2006 | 2,7 | 17,8 % |
| SV650 | 543 | 2000–2008 | 3,3 | 41,4 % |
| GSX-R750 | 526 | 2000–2009 | 3,6 | 40,3 % |
| GS | 503 | 1991–2002 | 3,0 | 17,9 % |
| BALENO 1.6 | 482 | 1995–1999 | 1,4 | 2,9 % |
| GRAND VITARA 2.4 | 482 | 2009–2013 | 3,1 | 6,2 % |
| BANDIT 650S | 435 | 2005–2011 | 2,9 | 22,3 % |
| GRAND VITARA 2.0 HDI | 433 | 2001–2005 | 2,5 | 54,7 % |
| ALTO | 409 | 1986–2004 | 1,8 | 21,5 % |
| SV1000S | 395 | 2003–2007 | 3,1 | 35,2 % |
| ALTO 1.0 | 383 | 1996–2012 | 2,1 | 6,3 % |
| INTRUDER M800 | 375 | 2005–2010 | 2,9 | 22,1 % |
| GRAND VITARA 1.9 D - 4MTU | 339 | 2006–2008 | 3,9 | 0,6 % |
| SX4 1.9 D 4WD | 325 | 2006–2009 | 3,1 | 40,6 % |
| DR-Z400S | 319 | 2000–2008 | 3,1 | 14,1 % |
| DR-Z400SM | 306 | 2005–2008 | 3,7 | 27,1 % |
| GS 500 E | 301 | 1991–1999 | 2,9 | 15,3 % |
| GS500 | 300 | 2001–2008 | 3,1 | 37 % |
| DL 1000 V-STROM 1000 | 296 | 2002–2003 | 3,1 | 48,3 % |
| VZ | 294 | 1997–2002 | 2,3 | 21,1 % |
| V-STROM 1000 | 284 | 2004–2008 | 2,9 | 55,3 % |
| DR | 277 | 1991–1999 | 2,3 | 13 % |
| VL | 276 | 1998–2002 | 2,3 | 30,8 % |
| BALENO 1.3 | 265 | 1995–1998 | 1,4 | 5,7 % |
| INTRUDER 800 VOLUSIA | 257 | 2001–2005 | 2,8 | 51,4 % |
| SV 650 | 250 | 1999–2002 | 3,5 | 47,6 % |
| BURGMAN 125 | 247 | 2002–2008 | 2,9 | 73,3 % |
| BANDIT 600 | 242 | 2003–2005 | 2,9 | 20,2 % |
| BURGMAN 650 EXECUTIVE | 235 | 2004–2010 | 3,3 | 56,2 % |
| BANDIT 1200S | 234 | 2001–2005 | 2,5 | 26,1 % |
| JIMNY 1.5 D | 224 | 2004–2008 | 2,7 | 65,6 % |
| INTRUDER M1800R | 219 | 2006–2010 | 2,8 | 27,4 % |
| GSF 600 | 210 | 1996–2002 | 3,2 | 37,1 % |
| DL650 | 193 | 2017–2022 | 2,3 | 19,2 % |
| INTRUDER 1400 | 190 | 1993–2003 | 2,1 | 42,6 % |
| DR125SM | 188 | 2008–2011 | 3,7 | 19,1 % |
| DR 600 | 187 | 1985–1989 | 1,7 | 9,1 % |
| BURGMAN 650 | 185 | 2002–2005 | 3,5 | 65,4 % |
| GS 500E | 178 | 1991–1999 | 3,5 | 38,8 % |
| BANDIT 600S | 173 | 2003–2004 | 3,0 | 13,3 % |
| DR 650 | 172 | 1990–1996 | 3,0 | 25,6 % |
| VZ 800 | 160 | 1997–2000 | 2,8 | 34,4 % |
| RF | 159 | 1993–1996 | 1,9 | 3,8 % |
| VZ800 MARAUDER | 157 | 1997–2003 | 2,8 | 42 % |
| INTRUDER C800 | 156 | 2005–2008 | 2,7 | 15,4 % |
| BANDIT 1200 | 144 | 2003–2006 | 2,6 | 30,6 % |
| GS500F | 139 | 2004–2007 | 3,6 | 30,2 % |
| SUPER | 137 | 1986–1994 | 1,2 | 0 % |
| V-STROM 650A | 135 | 2007–2010 | 2,6 | 34,1 % |
| AN | 127 | 1999–2001 | 2,5 | 44,1 % |
| GRAND VITARA 2.0 - U5 | 127 | 2004–2005 | 3,4 | 0 % |
| GSF 600 BANDIT | 125 | 1997–2002 | 3,5 | 20,8 % |
| XF 650 FREEWIND | 122 | 1997–2000 | 3,0 | 44,3 % |
| GSX-R | 121 | 1997–2000 | 2,7 | 12,4 % |
| VS 800 INTRUDER | 120 | 1993–1996 | 2,5 | 35,8 % |
| XF 650 | 115 | 1997–1999 | 2,6 | 32,2 % |
| SV1000 | 111 | 2003–2005 | 3,0 | 41,4 % |
| GSX 600 | 105 | 1991–1997 | 1,9 | 1,9 % |
| GRAND VITARA XL-7 | 102 | 2004–2005 | 2,9 | 52,9 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.