TOYOTA COROLLA – statistika z registru
V registru je evidováno 31 550 vozidel modelu TOYOTA COROLLA z let 1980–2026, včetně vyřazených.
31 550vozidel celkem
1980–2026roky výroby
2,1průměr vlastníků
5,7 %podíl dovoz
45,9 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 613 | 1,2 | 1 | 0,7 % | 80,7 % |
| 2025 | 1 439 | 1,5 | 1 | 1,3 % | 87,8 % |
| 2024 | 1 645 | 2,1 | 2 | 1,5 % | 94,9 % |
| 2023 | 1 112 | 2,5 | 2 | 4,3 % | 92,8 % |
| 2022 | 837 | 2,6 | 3 | 6,1 % | 92,1 % |
| 2021 | 903 | 2,8 | 3 | 8,3 % | 91,3 % |
| 2020 | 764 | 3,0 | 3 | 8,3 % | 87,3 % |
| 2019 | 727 | 2,9 | 3 | 6,1 % | 80,2 % |
| 2018 | 433 | 3,2 | 3 | 0,9 % | 85,2 % |
| 2017 | 437 | 2,6 | 2 | 0,2 % | 63,4 % |
| 2016 | 205 | 3,1 | 3 | 2 % | 73,2 % |
| 2015 | 97 | 3,1 | 3 | 5,1 % | 73,2 % |
| 2014 | 49 | 3,5 | 3 | 2 % | 71,4 % |
| 2013 | 42 | 3,7 | 3 | 2,4 % | 61,9 % |
| 2012 | 51 | 2,7 | 3 | 5,9 % | 56,9 % |
| 2011 | 86 | 2,7 | 2 | 4,7 % | 57 % |
| 2010 | 107 | 2,9 | 3 | 3,7 % | 69,2 % |
| 2009 | 167 | 2,7 | 2 | 5,4 % | 56,3 % |
| 2008 | 207 | 2,7 | 2 | 8,2 % | 47,8 % |
| 2007 | 430 | 2,7 | 3 | 7 % | 53,5 % |
| 2006 | 1 088 | 2,8 | 2 | 13,3 % | 50,3 % |
| 2005 | 1 201 | 2,9 | 3 | 15,7 % | 56 % |
| 2004 | 1 237 | 2,8 | 3 | 14,4 % | 57,2 % |
| 2003 | 1 163 | 2,8 | 3 | 13,7 % | 55 % |
| 2002 | 817 | 2,9 | 3 | 22 % | 47,3 % |
| 2001 | 577 | 2,5 | 2 | 14,6 % | 34,8 % |
| 2000 | 790 | 2,3 | 2 | 14,6 % | 22,7 % |
| 1999 | 919 | 2,1 | 2 | 10,2 % | 18,2 % |
| 1998 | 1 844 | 2,0 | 2 | 6,6 % | 17,4 % |
| 1997 | 1 952 | 2,0 | 2 | 3 % | 27,8 % |
| 1996 | 1 110 | 2,1 | 2 | 1,7 % | 35,8 % |
| 1995 | 726 | 1,9 | 2 | 1,2 % | 39,1 % |
| 1994 | 731 | 1,9 | 2 | 1,5 % | 33,5 % |
| 1993 | 443 | 1,6 | 1 | 2 % | 19,2 % |
| 1992 | 550 | 1,3 | 1 | 0,9 % | 11,5 % |
| 1991 | 1 554 | 1,2 | 1 | 0,1 % | 7,4 % |
| 1990 | 1 048 | 1,2 | 1 | 0,1 % | 6,2 % |
| 1989 | 774 | 1,1 | 1 | 0,1 % | 4,8 % |
| 1988 | 842 | 1,1 | 1 | 0 % | 5,2 % |
| 1987 | 527 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 3,8 % |
| 1986 | 484 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 4,1 % |
| 1985 | 420 | 1,0 | 1 | 0 % | 5 % |
| 1984 | 118 | 1,0 | 1 | 0 % | 7,6 % |
| 1983 | 37 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,7 % |
| 1982 | 47 | 1,1 | 1 | 2,1 % | 8,5 % |
| 1981 | 98 | 1,1 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1980 | 102 | 1,1 | 1 | 1 % | 1 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.