TOYOTA – modely a statistiky z registru

V registru je 158 587 vozidel značky TOYOTA. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.

ModelVozidel celkemRoky výrobyPrůměr vlastníkůPodíl dovoz
COROLLA 31 550 1980–2026 2,1 5,7 %
YARIS 31 487 1999–2026 2,8 6,5 %
RAV4 17 594 1994–2026 2,8 16,7 %
AVENSIS 11 382 1997–2018 2,9 27,1 %
AURIS 9 297 2007–2019 2,9 8,1 %
CARINA 4 692 1984–1998 1,6 1,4 %
PROACE 4 580 2016–2026 2,4 3,3 %
C-HR 3 687 2017–2026 2,6 3,6 %
COROLLA VERSO 3 612 2002–2009 2,9 43,7 %
HILUX 3 565 1992–2026 2,4 14,1 %
AYGO 3 344 2005–2022 3,0 10,5 %
LAND CRUISER 2 500 1985–2026 2,4 15,2 %
CAMRY 2 478 1985–2026 1,8 8,4 %
YARIS CROSS 2 390 2021–2026 2,1 1,1 %
HIACE 2 310 1981–2011 2,0 3,8 %
YARIS TERRA 2 169 1999–2002 2,3 7,1 %
PROACE CITY VERSO 2 094 2020–2026 2,0 2,6 %
LAND CRUISER 120 2 025 2003–2009 3,1 10,6 %
VERSO 1 988 2009–2018 2,7 11,4 %
STARLET 1 632 1979–1999 1,3 2,2 %
PROACE CITY 1 122 2020–2026 2,0 0,4 %
YARIS VERSO 1 090 1999–2005 2,4 36,4 %
COROLLA 1.4 878 1992–1999 1,3 0,6 %
AYGO X 868 2022–2026 2,1 0,5 %
CELICA 865 1986–2002 2,4 28,8 %
PRIUS 757 2004–2013 3,3 39,6 %
YARIS HYBRID 672 2015–2020 2,9 8,9 %
PREVIA 593 1990–2005 2,0 34,2 %
PROACE MAX 547 2024–2026 1,4 0,2 %
LAND CRUISER 150 527 2010–2014 3,0 6,3 %
TERCEL 509 1970–1988 1,0 0,4 %
AVENSIS VERSO 495 2001–2005 2,7 41,8 %
HIGHLANDER 468 2021–2024 2,3 2,8 %
LAND CRUISER (150 SERIES) 412 2016–2024 2,6 5,3 %
LAND CRUISER 200 400 2008–2012 3,3 17,5 %
CARINA E 373 1992–1997 1,4 4 %
LITEACE 280 1984–1991 1,1 0 %
CELICA 2.0 GTI 240 1986–1991 1,1 0 %
GR YARIS 224 2021–2024 2,5 20,5 %
PICNIC 218 1997–2000 1,9 33,9 %
CORONA 218 1970 1,1 0 %
4 RUNNER 217 1988–1994 1,7 3,2 %
BZ4X 191 2023–2026 1,7 3,1 %
CELICA 2.0 GT 186 1986–1990 1,1 1,1 %
PROACE / PROACE VERSO 182 2024–2025 1,9 1,1 %
CELICA 2.0 159 1986–1991 1,3 2,5 %
LAND CRUISER 95 138 1997–2000 2,3 15,9 %
HILUX LN 131 1995–1997 2,6 1,5 %
URBAN CRUISER 125 2009–2010 2,8 20 %
MR2 124 1986–2001 2,2 31,4 %
SUPRA 3.0 109 1986–1989 1,0 0,9 %
PASEO 103 1996–1997 2,2 26,2 %

Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.