TOYOTA RAV4 – statistika z registru

V registru je evidováno 17 594 vozidel modelu TOYOTA RAV4 z let 1994–2026, včetně vyřazených.

17 594vozidel celkem
1994–2026roky výroby
2,8průměr vlastníků
16,7 %podíl dovoz
69,5 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2026 172 1,2 1 0 % 85,9 %
2025 1 248 1,7 2 0,7 % 89,9 %
2024 822 2,3 2 0,9 % 93,4 %
2023 502 2,4 2 2,6 % 91,8 %
2022 655 2,5 2 5,9 % 85,5 %
2021 794 2,5 2 7,4 % 90,9 %
2020 547 2,6 2 7,7 % 89,8 %
2019 465 2,8 3 9,5 % 85,4 %
2018 326 3,3 3 4,6 % 88,6 %
2017 430 2,9 3 9,1 % 81,2 %
2016 213 3,0 3 19,7 % 75,1 %
2015 240 2,9 3 11,3 % 74,2 %
2014 173 3,1 3 19,1 % 76,3 %
2013 241 2,9 3 14,1 % 76,4 %
2012 302 2,8 3 8,3 % 69,9 %
2011 416 3,1 3 12,3 % 73,1 %
2010 493 3,1 3 9,9 % 79,5 %
2009 487 3,0 3 16,6 % 69,4 %
2008 890 3,1 3 22,8 % 69,4 %
2007 1 256 3,4 3 23,5 % 74,1 %
2006 1 104 3,6 3 26,4 % 67,8 %
2005 710 3,0 3 32,4 % 59,4 %
2004 744 3,0 3 35,1 % 56,4 %
2003 915 3,0 3 35,7 % 51,7 %
2002 829 2,9 3 33,4 % 51,4 %
2001 657 2,6 2 20,2 % 44,3 %
2000 337 2,5 2 15,4 % 34,4 %
1999 243 2,2 2 16,1 % 31,7 %
1998 300 2,2 2 16,3 % 30,3 %
1997 312 2,3 2 14,7 % 40,4 %
1996 368 2,7 2 11,1 % 44,3 %
1995 307 2,6 2 22,5 % 32,9 %
1994 96 2,8 2 26 % 24 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN