ŠKODA 706
- 1986
- ŠEDÁ-PASTEL
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 148 kW ≈ 201 k
VINBP0497067
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/BP0497067
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- 706
- Typ
- ŠKODA 706 MTSP 27 / MTSP 27
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 8. 1986
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 148 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Výrobní společnost Čerchov a.s. (IČO 00115517) od 27. 8. 1986
- Provozovatel: Výrobní společnost Čerchov a.s. (IČO 00115517) od 27. 8. 1986
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 8. 1986 | První registrace | Výrobní společnost Čerchov a.s. (IČO 00115517) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 21 250 km | způsobilé | 12 lehké | 21. 8. 2028 |
| 25. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 17 604 km | způsobilé | 12 lehké | 25. 7. 2027 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 15 591 km | způsobilé | 12 lehké | 23. 7. 2026 |
| 21. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 14 041 km nižší než dříve | způsobilé | 17 lehké | 21. 7. 2025 |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 54 141 km | způsobilé | 17 lehké | 20. 7. 2023 |
| 20. 7. 2022 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 54 140 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2024 |
| 9. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 50 805 km | způsobilé | 16 lehké | 9. 7. 2022 |
| 7. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 47 785 km | způsobilé | 15 lehké | 7. 7. 2021 |
| 15. 7. 2019 | Opakovaná STK | Domažlice (č. 3419) | 46 725 km | způsobilé | 11 lehké | 8. 7. 2020 |
| 8. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 46 633 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 12 lehké, 8 vážné | 8. 7. 2020 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 261 350 km | způsobilé | 18 lehké | 12. 7. 2019 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 257 463 km | způsobilé | 18 lehké | 12. 7. 2018 |
| 12. 7. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 253 005 km | způsobilé | 18 lehké | 11. 7. 2017 |
| 11. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 252 959 km | dočasně způsobilé | 18 lehké, 1 vážná | 10. 8. 2016 |
| 7. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 43 783 km | způsobilé | 12 lehké | 7. 7. 2016 |
| 2. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 36 666 km | způsobilé | 19 lehké | 2. 7. 2015 |
| 12. 7. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 30 823 km | způsobilé | 11 lehké | 10. 7. 2014 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 30 797 km | nezpůsobilé | 11 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | 10. 7. 2013 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 28 452 km | způsobilé | 14 lehké | 18. 7. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Výrobní společnost Čerchov a.s. (IČO 00115517)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-07-0414
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-07-0429
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-07-0276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-07-0580
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-07-0200
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-07-0382
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-07-0919
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-07-1013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-07-1150
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-07-1440
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-08-1069
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA 706 1986 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,3 %
Srovnáváme s 269 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 706
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- 706
- Typ
- ŠKODA 706 MTSP 27 / MTSP 27
- Typ kód
- MTSP 27
- VIN
- BP0497067
- PČV
- 6895825
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- LIAZ N.P., JABLONEC N. NISOU
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 8. 1986
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ N.P., JABLONEC N. NISOU
- Typ motoru
- M634
- Číslo motoru
- 08978204142
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 148 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- / 2-2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 72
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 28
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 107/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6480/ 2500/ 2620
- Rozvor [mm]
- 3650
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
10000/ 10000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 32000/ 32000
- Ložná délka
- 4000
- Ložná šířka
- 2200
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00 - 20 16 PR/ 8.0 - 20
11.00 - 20 16 PR[2]/ 8.0 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LIAZ N.P.., JABLONEC N. NISOU
- Výrobní číslo karoserie
- BP0497-067
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěs 16 ČSN 30 3660.2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 716-009-69
- Číslo TP
- UL608119
- Číslo ORV
- UAL128860
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- VYDáNO OTP: AAB022116 - 1.2.1995
- Další záznamy
- NAMONTOVÁN SPECIÁLNÍ VÝVOD PRO NÁHON ÚČELOVÝCH ZAŘÍZENÍ.
NA VOZIDLO JE MOŽNO NAMONTOVAT MÍSTO SKLÁPĚCÍ PLOŠINY RŮZNÉ SPECIALIZOVANÉ
ZEMĚDĚLSKÉ NÁSTAVBY JAKO NAPŘ. ROZMETADLO CHLÉVSKÉ MRVY, VELKOOBJEMOVOU NÁSTAVBU APOD.
V PŘÍPADĚ POUŽITÍ TĚCTO NÁSTAVEB MISÍ MÍT ŘIDIČ TAKTO VYBAVENÉHO VOZIDLA VŽDY
U SEBE TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ POUŽITÉ NÁSTAVBY.
PRO ÚČELOVOU NÁSTAVBU RM 8 PŘIPOUŠTÍ SE MIMO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH
CELKOVÁ HMOTNOST 17 000 KG PŘI TLAKU PŘEDNÍ NÁPRAVY 5 500 KG A ZADNÍ NÁPRAVY 11 500 KG.
POVOLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB (§/ODST.):
14/1;14/4;14/12;19/4;20/1;21/3;22/1;22/7;28/1;28/2;28/3;31/1;31/4;31/7A,;31/7B;;
34/2;35/1;35/3;39/2;40/2;40/4;42/3;43/2;43/4;45/8;48/2;48/7;49/4;51/1;53/1;53/2;
54/1;54/2;55/1;55/2;56/1;57/1;57/6;59/2;59/5A;60/2;62/6;76/4
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: BP0497067
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.