SUZUKI JIMNY

  • 2017
  • ZELENÁ
  • benzin (BA)
  • 1328 cm³
  • 62,4 kW ≈ 85 k

VINJSAFJB43V00683337

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JSAFJB43V00683337

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 20. 11. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SUZUKI
Model
JIMNY
Typ
FJ
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
17. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2019
Barva
ZELENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1328 cm³
Výkon
62,4 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
94 156 km
při prohlídce 10. 7. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 39–84 tis. km (medián 55 216 km, 121 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
AUTOVIVA s.r.o.
od 1. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 3. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
20. 11. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
20. 11. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000100 000 202020212022202320242025 13. 11. 2019: 34 902 km16. 9. 2021: 48 416 km25. 7. 2023: 71 042 km10. 7. 2025: 94 155 km10. 7. 2025: 94 158 km10. 7. 2025: 94 156 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 7. 2025 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 94 156 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
10. 7. 2025 Opakovaná STK Domažlice (č. 3419) 94 158 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 7. 2027
10. 7. 2025 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 94 155 km způsobilé bez závad 10. 7. 2027
25. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 71 042 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 7. 2025
16. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Horšovský Týn (č. 3408) 48 416 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
16. 9. 2023
13. 11. 2019 Evidenční kontrola Vejprnice (č. 3422) 34 902 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOKOLSKÁ 705, 330 27, VEJPRNICE · protokol CZ-3422-19-11-0271
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Vybavení zapsané v registru: INVALIDNÍ ÚPRAVA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2023 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-21-09-0371
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-07-1188
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-07-0508
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-07-0568
  8. Nový vlastník a provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137)
  9. Vybavení odstraněno z registru: INVALIDNÍ ÚPRAVA
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • Demontáž ručního ovládání MERO 1

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SUZUKI JIMNY 2017 v ČR v průměru 1,8, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 41 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 38,5 %

Srovnáváme s 39 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SUZUKI JIMNY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • INVALIDNÍ ÚPRAVA
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
SUZUKI
Obchodní označení
JIMNY
Typ
FJ
Varianta
B43V
Verze
5MT
Typ kód
FJ
VIN
JSAFJB43V00683337
PČV
16066524
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
SUZUKI MOTOR CORPORATION, JAPONSKO
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
17. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SUZUKI MOTOR CORPORATION
Typ motoru
M13A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
62.4 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1328
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
204 / 138 / 162
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,9 / 6 / 7,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4500
Za jízdy
73.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3695/ 1600/ 1705
Rozvor [mm]
2250
Rozchod [mm]
1355/ 1365
Provozní hmotnost
1135
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1420/ 1420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
680/ 680
790/ 790
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
350/ 350
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2720/ 2720
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70R15 96S/ 15 X 5.5 JJ ET5
205/70R15 96S/ 15 X 5.5 JJ ET5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4
Spojovací zařízení - druh
A50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4103-101-17
ES/EU
e6*2001/116*0056*17
Číslo ORV
UBO353891
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 355/1 365
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum první registrace dle TP SRN: 17.03.2017, RZ: ML2120, TP: ES276099.
Vozidlo přestavěno na ruční ovládání - zařízení MERO 1
MDČR č.osv. 1947/II.
13.1.2020 zaevidováno ruční ovládání spojka, brzda, plyn.
03.09.2026 DEMONTÁŽ RUČNÍHO OVLÁDÁNÍ MERO 1, SPR. POPL. 50.-KČ.

Další ověření (externí odkazy)