TOYOTA RAV4
- 2008
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2231 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINJTMBC31V006111852
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/JTMBC31V006111852
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 121 dnů (20. 3. 2023 až 19. 7. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TOYOTA
- Model
- RAV4
- Typ
- TOYOTA RAV4 XA3 - ACA30 / XA3 - ACA30
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 12. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 11. 2008
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2231 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (IČO 00108341) od 19. 7. 2023
- Provozovatel: Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (IČO 00108341) od 19. 7. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 154–251 tis. km (medián 200 151 km, 651 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 11. 2008 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2011 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 2011 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | DOLÁK s.r.o. (IČO 25622633) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (IČO 00108341) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 12. 2024 | Na žádost zákazníka | Hořovice (č. 3224) | 196 399 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 12. 2024 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | 196 399 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 12. 2026 |
| 6. 12. 2024 | Měření emisí | Hořovice (č. 420217) | 196 398 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2026 |
| 19. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 174 876 km | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2024 |
| 19. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 156 936 km | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2022 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 145 006 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2020 |
| 31. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 128 472 km | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2018 |
| 30. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 111 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 10. 2016 |
| 27. 11. 2012 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 94 390 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2014 |
| 5. 11. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 94 390 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 12. 2012 |
| 14. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | 78 642 km | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2012
-
Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM
-
Nový vlastník fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2012 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2014 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-10-1451
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-10-0945
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-10-1090
-
Nový vlastník a provozovatel DOLÁK s.r.o. (IČO 25622633)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo se sídlem v Rosovicích (IČO 00108341)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2026 · stanice: MASARYKOVA 392/20, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3224-24-12-0199
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (TOYOTA RAV4 2008 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,4 %
Srovnáváme s 890 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TOYOTA RAV4
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- TOYOTA
- Obchodní označení
- RAV4
- Typ
- TOYOTA RAV4 XA3 - ACA30 / XA3 - ACA30
- Varianta
- ACA30L
- Verze
- AWPGKW
- Typ kód
- XA3 - ACA30
- VIN
- JTMBC31V006111852
- PČV
- 10864308
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 12. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 11. 2008
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
- Typ motoru
- 2AD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2231
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 213 / 153 / 175
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.1 / 5.8 / 6.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 4500
- Za jízdy
- 69.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4315/ 1815/ 1685
- Rozvor [mm]
- 2560
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1665
- Hmotnosti provozní Do
- 1720
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2190/ 2190
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1150/ 1150
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4190/ 4190
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R17 101H/ 17 X 7J
225/65 R17 101H/ 17 X 7J
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e6*2001/116*0105*02
- Číslo ORV
- UBJ934848
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EHS 2003/76B
- Další záznamy
- 15.3.2011 BARVA: STŘÍBRNÁ METALÍZA, DLE PROTOKOLU STK 3213.
OPRAVA PALIVA DLE PŮV.TP - PALIVO: NM
* Číslo homologace typu ES e6*2001/116*0105*02
*23: 5
*35: 1 580 - 1 645
*36: 2 110/2 110
*37: 1 150/1 150; 1 150/1 150
*39: 1 500/1 500
*40: 750/750
*41: 3 610/3 610
*57: AUT
[ Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X ]
CO2: 273/175/212 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 720 - střešní lišty
#20,21: 16 x 6,5J; 215/70 R16 99H
16 x 7J; 215/70 R16 99H
17 x 6,5J; 225/65 R17 101H
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní ustanovení zákona zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: JTMBC31V006111852
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.