ŠKODA SUPERB

  • 2013
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINTMBAE73T3E9022467

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAE73T3E9022467

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
/ 3T
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
21. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
21. 11. 2013
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
284 516 km
při prohlídce 8. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 217–313 tis. km (medián 261 363 km, 2 287 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Petr Plaček
od 21. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 11. 2013 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
19. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 11. 2023 Nový vlastník Petr Plaček (IČO 67627773) Registr silničních vozidel
21. 11. 2023 Nový provozovatel ZOOM OFFICE s.r.o. (IČO 18029736) Registr silničních vozidel
11. 11. 2024 Nový provozovatel Martin Kucharczyk (IČO 10862111) Registr silničních vozidel
4. 6. 2025 Nový provozovatel PEJKO s.r.o. (IČO 24838136) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201520172019202120232025 3. 12. 2014: 71 876 km17. 12. 2015: 155 964 km22. 12. 2016: 237 092 km23. 12. 2017: 274 618 km21. 12. 2018: 334 409 km19. 2. 2019: 341 681 km9. 12. 2019: 391 144 km9. 12. 2019: 391 161 km16. 12. 2020: 426 235 km10. 1. 2023: 468 434 km10. 1. 2023: 468 435 km4. 4. 2024: 208 772 km4. 4. 2024: 208 784 km13. 1. 2025: 221 942 km7. 1. 2026: 284 479 km8. 1. 2026: 284 516 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3126) 284 516 km způsobilé bez závad 8. 1. 2028
7. 1. 2026 Měření emisí Praha (č. 410445) 284 479 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
  • 8.2.2.2.1.5 Regulace volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. vážná
13. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3126) 221 942 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
13. 1. 2027
4. 4. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3128) 208 784 km nižší než dříve způsobilé bez závad 4. 4. 2025
4. 4. 2024 Měření emisí Praha (č. 110401) 208 772 km nižší než dříve způsobilé bez závad 4. 4. 2026
10. 1. 2023 Pravidelná STK Uhlířské Janovice (č. 3204) 468 435 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 1. 2025
10. 1. 2023 Měření emisí Uhlířské Janovice (č. 420514) 468 434 km způsobilé bez závad 10. 1. 2025
16. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 426 235 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
16. 12. 2022
9. 12. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3100) 391 161 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
9. 12. 2021
9. 12. 2019 Měření emisí Praha (č. 411045) 391 144 km způsobilé bez závad 9. 12. 2021
19. 2. 2019 Evidenční kontrola Praha (č. 3100) 341 681 km způsobilé bez závad
21. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 334 409 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
21. 12. 2020
23. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Středočeský kraj (č. 3237) 274 618 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
23. 12. 2019
22. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 237 092 km způsobilé bez závad 22. 12. 2017
17. 12. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 155 964 km způsobilé bez závad 17. 12. 2016
3. 12. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 71 876 km způsobilé bez závad 3. 12. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2015 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-14-12-0142
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2015 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2016 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-15-12-0797
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2016 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2017 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-16-12-0826
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-17-12-0692
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2020 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-18-12-0435
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-02-0862
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-12-0465
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2022 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 28504, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-20-12-0347
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 28504, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-23-01-0161
  11. Nový vlastník Petr Plaček (IČO 67627773)
    Nový provozovatel ZOOM OFFICE s.r.o. (IČO 18029736)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-24-04-0192
  13. Nový provozovatel Martin Kucharczyk (IČO 10862111)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-25-01-0855
  15. Nový provozovatel PEJKO s.r.o. (IČO 24838136)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2028 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-26-01-0453
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA SUPERB 2013 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 42 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,7 %

Srovnáváme s 2 618 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
/ 3T
Varianta
AACFFBX01
Verze
NFM6FM62Q0257
Typ kód
3T
VIN
TMBAE73T3E9022467
PČV
12866000
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
21. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
21. 11. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFFB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
212

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
146 / 106 / 119
Spotřeba předpis
630/2012J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.6 / 4 / 4.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4833/ 1817/ 1497
Rozvor [mm]
2758
Rozchod [mm]
1547/ 1520/ /
Provozní hmotnost
1532
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2095/ 2095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1070/ 1070
1030/ 1030
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3895/ 3895
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/50 R17 93V / 6J X 17 ET45
205/50 R17 93V / 6J X 17 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6828-302-02
ES/EU
e11*2001/116*0326
Číslo ORV
UBL320673
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ROZCHOD: 1 547/1 520
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM6FM62Q0257,
#12: 4 932 - při vybavení tažným zařízením,
#14: min 1 462,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 91V,
7,5J x 18 ET46; 225/40 R18 92Y,
7,5J x 17 ET49; 225/45 R17 91V,
7J x 17 ET49; 225/45 R17 91V.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)