ŠKODA SUPERB
- 2008
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 103 kW ≈ 140 k
VINTMBAE73T499013475
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAE73T499013475
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 8 dnů (23. 11. 2015 až 1. 12. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 9. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 9. 2008
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 103 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 21. 9. 2026
- Provozovatel: Goodwill Partner International Cars a.s. (IČO 14280701) od 29. 9. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2026: 237–362 tis. km (medián 296 261 km, 1 431 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 9. 2008 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2008 | Nový provozovatel | RISCON s.r.o. (IČO 25407716) | Registr silničních vozidel |
| 2. 6. 2014 | Nový vlastník | RISCON s.r.o. (IČO 25407716) | Registr silničních vozidel |
| 23. 11. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOPLUS II, s.r.o. (IČO 47311134) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 4. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 2026 | Nový provozovatel | Goodwill Partner International Cars a.s. (IČO 14280701) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2026 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | 366 970 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 27. 9. 2026 |
| 28. 8. 2026 | Opakovaná STK | Teplice (č. 3531) | 366 979 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 28. 8. 2026 | Měření emisí | Proboštov (č. 550906) | 366 972 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 19. 8. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 327 992 km | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2026 |
| 19. 8. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451012) | 127 984 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2026 |
| 23. 8. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 299 252 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 8. 2024 |
| 22. 8. 2022 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451012) | 299 214 km | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2024 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3524) | 273 134 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2022 |
| 17. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3524) | 262 522 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 244 483 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 9. 2020 |
| 5. 9. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 223 119 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2018 |
| 26. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3506) | 215 569 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3506) | 215 552 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 179 904 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2016 |
| 7. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 121 211 km | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel RISCON s.r.o. (IČO 25407716)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2014 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-12-09-0263Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2014 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST
-
Nový vlastník RISCON s.r.o. (IČO 25407716)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-14-09-0492Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOSTEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-15-11-0802Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOPLUS II, s.r.o. (IČO 47311134)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOSTEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-15-11-1169Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-09-0244Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2020 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-09-0053
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODHOŘÍ 361/2, 400 01, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3524-20-04-0282
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2022 · stanice: PODHOŘÍ 361/2, 400 01, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3524-20-08-0345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-08-2130
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-08-0775
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2026 · stanice: V LIPÁCH 3275, 415 01, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-26-08-0889Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2028 · stanice: V LIPÁCH 3275, 415 01, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-26-08-0892
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Goodwill Partner International Cars a.s. (IČO 14280701)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA SUPERB 2008 v ČR v průměru 4,5, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,8 %
Srovnáváme s 3 394 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 26. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Varianta
- AABMPX01
- Verze
- NFM6
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAE73T499013475
- PČV
- 10972447
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 9. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 9. 2008
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- BMP
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 103 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 207
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 198 / 130 / 155
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,5 / 5 / 5,9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1482
- Rozvor [mm]
- 2761
- Provozní hmotnost
- 1565
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2110/ 2110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1250/ 1250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3910/ 3910
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-005-01
- ES/EU
- e11*2001/116*0326
- Číslo ORV
- UBN973638
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- LS č.: 669142 - UKONČENO DNE 12.10.2023 ZASLANÁ ODCIZENÁ RZ 1UI 2296 SKARTOVÁNA, VIZ SKEN.
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 937 PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 462 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 7J X 16 ET45; 205/55 R16 94V, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAE73T499013475
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.