ŠKODA SUPERB
- 2012
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 103 kW ≈ 140 k
VINTMBAE73T4D9028101
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAE73T4D9028101
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (16. 9. 2015 až 8. 10. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 11. 2012
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 103 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Lucie Klabanová (IČO 74987453) od 8. 10. 2015
- Vlastník: fyzická osoba od 6. 1. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 217–316 tis. km (medián 261 278 km, 3 451 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 11. 2012 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 10. 2015 | Nový vlastník | Bohuslav Mráček (IČO 70780111) | Registr silničních vozidel |
| 8. 10. 2015 | Nový provozovatel | Lucie Klabanová (IČO 74987453) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2022 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 11. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 410445) | 570 303 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 20. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 570 318 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 11. 2027 |
| 3. 12. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 556 170 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2025 |
| 3. 12. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 411047) | 556 162 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2026 |
| 12. 12. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 538 059 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2024 |
| 12. 12. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 411047) | 538 050 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2025 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 445 931 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2023 |
| 15. 12. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 445 915 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2022 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 374 818 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2021 |
| 29. 5. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 374 811 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2021 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3122) | 321 618 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 4. 2020 |
| 11. 4. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410627) | 321 618 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2020 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | 219 826 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2019 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | 175 994 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2017 |
| 8. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3122) | 150 852 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3118) | 150 791 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 29. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 122 800 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 1. 2016 |
| 17. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 65 833 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 63 225 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICEEvidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník Bohuslav Mráček (IČO 70780111)Nový provozovatel Lucie Klabanová (IČO 74987453)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2019 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-17-04-0803
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2020 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-19-04-0858
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2021 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-20-05-3097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2023 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-21-12-1512
-
Nový vlastník fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2024 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-23-12-0547
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2025 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-12-0164
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2027 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-25-11-1655
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (ŠKODA SUPERB 2012 v ČR obvykle 4,1, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %
Srovnáváme s 4 579 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- AACFFBX01
- Verze
- NFM60
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAE73T4D9028101
- PČV
- 12464388
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 11. 2012
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFFB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 103 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 208
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 180 / 121 / 143
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.9 / 4.6 / 5.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1482
- Rozvor [mm]
- 2758
- Provozní hmotnost
- 1547
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2110/ 2110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1080/ 1080
1040/ 1040
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3910/ 3910
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-207-05
- ES/EU
- e11*2001/116*0326
- Číslo TP
- UL558355
- Číslo ORV
- UBC388580
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#19: TŘÍDA A50-X; TMB PS 032]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2001/116*0326*22
*23: 5
*36: 2 110/2 110
*37: 1 080/1 080; 1 040/1 040
*39: 1 800/1 800
*40: 750/750
*41: 3 910/3 910
*57: MAN
CO2: 180/121/143 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 938 PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 462 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
TECHN.ZPŮS.SCHVÁLENA 17.10.2012 ŠKODA A.S., ML.BOLESLAV
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAE73T4D9028101
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.