ŠKODA SUPERB
- 2012
- ČERNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 103 kW ≈ 140 k
VINTMBAE73TXC9056581
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAE73TXC9056581
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 68 dnů (30. 5. 2013 až 6. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2012
- Barva
- ČERNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 103 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: GAPE PRAHA CZ s.r.o. (IČO 02956314) od 12. 3. 2018
- Provozovatel: Martin Šašek (IČO 15815587) od 2. 3. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 226–332 tis. km (medián 275 840 km, 4 196 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 3. 2012 | První registrace | J00H s.r.o. (IČO 28968867) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOLUKY CZ s.r.o. (IČO 29264375) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2013 | Nový vlastník | J00H s.r.o. (IČO 28968867) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2013 | Nový provozovatel | AUTOLUKY CZ s.r.o. (IČO 29264375) | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2015 | Nový provozovatel | David Biskup (IČO 73287130) | Registr silničních vozidel |
| 20. 1. 2016 | Nový provozovatel | TAXIS (IČO 02411164) | Registr silničních vozidel |
| 12. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | GAPE PRAHA CZ s.r.o. (IČO 02956314) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2018 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2019 | Nový provozovatel | Rej Cars Company s.r.o. (IČO 04764854) | Registr silničních vozidel |
| 24. 6. 2019 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 8. 2019 | Nový provozovatel | BLANEEL s.r.o. (IČO 05885973) | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2020 | Nový provozovatel | GenreStav s.r.o. (IČO 08268193) | Registr silničních vozidel |
| 2. 3. 2022 | Nový provozovatel | Martin Šašek (IČO 15815587) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 7. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | 645 985 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 7. 2028 |
| 10. 7. 2025 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | 628 493 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 7. 2026 |
| 1. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3131) | 584 497 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 9. 2025 |
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Líbeznice (č. 3226) | 507 795 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 9. 2024 |
| 2. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Líbeznice (č. 3226) | 461 160 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Líbeznice (č. 3226) | 461 148 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3109) | 445 450 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 9. 2022 |
| 21. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3109) | 418 602 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3109) | 407 145 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3109) | 402 962 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3109) | 371 124 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3109) | 365 949 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 3. 2020 |
| 8. 9. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 343 698 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 9. 2018 |
| 8. 9. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 343 698 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 9. 2017 |
| 20. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3109) | 305 627 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3121) | 270 705 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 7. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 259 480 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 7. 2016 |
| 30. 7. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 209 613 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 7. 2015 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 122 980 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel J00H s.r.o. (IČO 28968867)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOLUKY CZ s.r.o. (IČO 29264375)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2014 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-13-07-0840Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2014 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Nový vlastník J00H s.r.o. (IČO 28968867)Nový provozovatel AUTOLUKY CZ s.r.o. (IČO 29264375)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2015 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-14-07-0767Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2015 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2016 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2016 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-15-07-1021
-
Nový provozovatel David Biskup (IČO 73287130)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-15-09-0509Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7
-
Nový provozovatel TAXIS (IČO 02411164)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-16-01-0469Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2017 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2017 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-16-09-0234Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2018 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-16-09-0224Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2018 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-18-03-0105
-
Nový vlastník a provozovatel GAPE PRAHA CZ s.r.o. (IČO 02956314)
-
Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-18-07-0399
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-19-04-0415
-
Nový provozovatel Rej Cars Company s.r.o. (IČO 04764854)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-19-06-0504
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel BLANEEL s.r.o. (IČO 05885973)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-19-08-0362
-
Vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2022 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-20-09-0023
-
Nový provozovatel GenreStav s.r.o. (IČO 08268193)Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
-
Nový provozovatel Martin Šašek (IČO 15815587)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-22-03-0096Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-22-03-0085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2024 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-22-09-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2024 · stanice: POZEMEK P.Č. 756/49, 756/50, 19900, PRAHA 9 - LETŇANY · protokol CZ-3131-23-09-0042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: Mělnická 1060, 25065, Líbeznice · protokol CZ-3250-25-07-0589
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2028 · stanice: POZEMEK P.Č. 756/49, 756/50, 19900, PRAHA 9 - LETŇANY · protokol CZ-3131-26-07-0040Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA SUPERB 2012 v ČR obvykle 4,1, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %
Srovnáváme s 4 579 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 26. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Varianta
- AACFFBX01
- Verze
- NFM60
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAE73TXC9056581
- PČV
- 7906677
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2012
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFFB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 103 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 208
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 180 / 121 / 143
- Spotřeba předpis
- 566/2011A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.9 / 4.6 / 5.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1482
- Rozvor [mm]
- 2 758
- Provozní hmotnost
- 1547
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2110/ 2110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 080/ 1 080
1 040/ 1 040
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3910/ 3910
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-207-04
- ES/EU
- e11*2001/116*0326
- Číslo ORV
- UBL875871
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- *57: MAN
CO2: 180/121/143 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 938 při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 462 - při standardní výšce pérování,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAE73TXC9056581
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.