ŠKODA SUPERB
- 2009
- ŠEDÁ-PASTEL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINTMBAF73T7A9013486
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAF73T7A9013486
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 46 dnů (10. 6. 2016 až 26. 7. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2009
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: MAD Auto s.r.o. (IČO 01712870) od 30. 10. 2023
- Provozovatel: SOTTOSFEERRA s.r.o. (IČO 19809590) od 30. 10. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 221–341 tis. km (medián 278 769 km, 1 967 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 9. 2009 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2009 | Nový provozovatel | AGFIT a.s.organizační složka (IČO 27412229) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2010 | Nový provozovatel | SAPCON,A.S. HLINKY 86 BRNO | Registr silničních vozidel |
| 9. 9. 2010 | Nový provozovatel | NTT DATA Business Solutions a.s. (IČO 26718537) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2014 | Nový vlastník | NTT DATA Business Solutions a.s. (IČO 26718537) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | TimoCar s.r.o. (IČO 27148408) | Registr silničních vozidel |
| 26. 10. 2022 | Nový vlastník | Motorika.cz s.r.o. (IČO 14154927) | Registr silničních vozidel |
| 26. 10. 2022 | Nový provozovatel | Lucky Motors s.r.o. v likvidaci (IČO 11783729) | Registr silničních vozidel |
| 30. 10. 2023 | Nový vlastník | MAD Auto s.r.o. (IČO 01712870) | Registr silničních vozidel |
| 30. 10. 2023 | Nový provozovatel | SOTTOSFEERRA s.r.o. (IČO 19809590) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 675 120 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2025 |
| 30. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 661 626 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 572 505 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 515 769 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 12. 2023 |
| 11. 7. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 461 934 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 7. 2021 |
| 18. 7. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 341 960 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2019 |
| 14. 7. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 271 606 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 269 489 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | 268 250 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | 254 867 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2017 |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 208 890 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2015 |
| 14. 9. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3510) | 58 469 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel AGFIT a.s.organizační složka (IČO 27412229)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2013Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Nový provozovatel SAPCON,A.S. HLINKY 86 BRNO
-
Nový provozovatel NTT DATA Business Solutions a.s. (IČO 26718537)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-10-09-0547Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2015 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-13-07-0778
-
Nový vlastník NTT DATA Business Solutions a.s. (IČO 26718537)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2017 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 61900, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-15-07-0678
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-16-06-0924Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-07-0160
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-07-0831
-
Nový vlastník a provozovatel TimoCar s.r.o. (IČO 27148408)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-07-1078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-19-07-0749
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2023 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-12-0183
-
Nový vlastník Motorika.cz s.r.o. (IČO 14154927)Nový provozovatel Lucky Motors s.r.o. v likvidaci (IČO 11783729)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-10-1512
-
Nový vlastník MAD Auto s.r.o. (IČO 01712870)Nový provozovatel SOTTOSFEERRA s.r.o. (IČO 19809590)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-23-10-1226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-24-02-0831
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA SUPERB 2009 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 23 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 80,1 %
Srovnáváme s 4 128 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 26. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3T / 3T
- Varianta
- AACBBBX01
- Verze
- NFD6
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAF73T7A9013486
- PČV
- 6554321
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2009
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CBBB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 220
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 206 / 135 / 159
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.8 / 5.1 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3150
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1482
- Rozvor [mm]
- 2758
- Provozní hmotnost
- 1572
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2135/ 2135
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1250/ 1250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3935/ 3935
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 6828-009-03
- ES/EU
- E11*2001/116*0326
- Číslo ORV
- UBO164638
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 30.6.2026. MHMP-DV/36008/2026/VYS/
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 937 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 462 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 7J X 16 ET45; 205/55 R16 94V, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAF73T7A9013486
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.