ŠKODA SUPERB

  • 2008
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINTMBAF93T599012750

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAF93T599012750

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 2 dny (8. 7. 2013 až 10. 7. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
ŠKODA SUPERB 3T / 3T
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
16. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2012
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
366 369 km
při prohlídce 18. 8. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 232–355 tis. km (medián 293 112 km, 1 361 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

7
Vlastníků v registru
AUTOSERVIS ŘEVNICE s.r.o.
od 6. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 9. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
11. 6. 2012 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
11. 6. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 7. 2013 Nový vlastník a provozovatel Flex motorsport a.s. v likvidaci (IČO 28941322) Registr silničních vozidel
10. 7. 2013 Nový vlastník a provozovatel Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
20. 9. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 9. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel AUTOSERVIS ŘEVNICE s.r.o. (IČO 05816076) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2013201520172019202120232025 10. 5. 2012: 137 952 km11. 6. 2012: 138 900 km10. 7. 2013: 16 708 km15. 9. 2016: 237 308 km31. 7. 2017: 247 112 km1. 9. 2017: 248 133 km19. 7. 2019: 273 250 km8. 7. 2021: 311 458 km18. 8. 2023: 338 730 km18. 8. 2025: 366 363 km18. 8. 2025: 366 369 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 8. 2025 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) 366 369 km způsobilé bez závad 18. 8. 2027
18. 8. 2025 Měření emisí Praha (č. 410432) 366 363 km způsobilé bez závad 18. 8. 2027
18. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 338 730 km způsobilé bez závad 18. 8. 2025
8. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 311 458 km způsobilé bez závad 8. 7. 2023
19. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 273 250 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
19. 7. 2021
1. 9. 2017 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3225) 248 133 km způsobilé bez závad
31. 7. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 247 112 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 7. 2019
15. 9. 2016 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3225) 237 308 km způsobilé bez závad
10. 7. 2013 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3225) 16 708 km nižší než dříve způsobilé bez závad
11. 6. 2012 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3413) 138 900 km způsobilé bez závad 11. 6. 2012
10. 5. 2012 Před schvál. tech. způsob. vozidla Plzeňský kraj (č. 3411) 137 952 km způsobilé bez závad 10. 5. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2014 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ · protokol CZ-3411-12-05-0407
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-12-06-1251
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  4. Nový vlastník a provozovatel Flex motorsport a.s. v likvidaci (IČO 28941322)
  5. Nový vlastník a provozovatel Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-13-07-0671
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-09-0807
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-07-1708
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-09-0025
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-07-1260
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2023 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-21-07-0237
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-23-08-0597
  14. Nový vlastník a provozovatel AUTOSERVIS ŘEVNICE s.r.o. (IČO 05816076)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2027 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-08-1132
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Maďarská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (ŠKODA SUPERB 2008 v ČR obvykle 4,5, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,8 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,8 %

Srovnáváme s 3 394 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
ŠKODA SUPERB 3T / 3T
Varianta
AACBBBX01
Verze
NFD6
Typ kód
3T
VIN
TMBAF93T599012750
PČV
10913476
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
16. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2012
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CBBB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
220

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.7 / 5.2 / 6.7
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3150
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4838/ 1817/ 1482
Rozvor [mm]
2761
Provozní hmotnost
1590
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2135/ 2135
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1250/ 1250
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3935/ 3935
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6828-009-00
ES/EU
e11*2001/116*0326*01
Číslo ORV
UBL902064
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
POJ. Č. 0016374291
Další záznamy
1. První registrace vozidla del TP Maďarsko - 16.09.2008.
Alternativní provedení vozidla:
19: Třída A50-X
CO2: 230/137/177 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 937 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 447 - při sportovní výšce pérování,
#20-21: 7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V, též se sněhovými řetězy,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S, též se sněhovými řetězy,
7J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)