ŠKODA SUPERB
- 2007
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2496 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINTMBAG63U779012525
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAG63U779012525
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (3. 6. 2015 až 10. 6. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3U / 3U
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2011
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2496 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Wolf & Mouse s.r.o. (IČO 28243935) od 29. 3. 2021
- Provozovatel: Autopůjčova EUROKING s.r.o. (IČO 49358961) od 22. 6. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2007 při prohlídce v roce 2025: 222–338 tis. km (medián 286 624 km, 817 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 2. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 9. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 19. 9. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | AutoESA a.s. (IČO 25627538) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Wolf & Mouse s.r.o. (IČO 28243935) | Registr silničních vozidel |
| 22. 6. 2026 | Nový provozovatel | Autopůjčova EUROKING s.r.o. (IČO 49358961) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 316 720 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 6. 2027 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3110) | 302 841 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2025 |
| 8. 6. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 411047) | 302 836 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2025 |
| 25. 6. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | 284 882 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2023 |
| 25. 6. 2021 | Měření emisí | Benešov (č. 420117) | 284 881 km | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2023 |
| 29. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Nová Paka (č. 3648) | 280 146 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vrchlabí (č. 3635) | 256 243 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2021 |
| 24. 8. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3648) | 240 070 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 8. 2019 |
| 28. 8. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3648) | 220 842 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 8. 2017 |
| 8. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3648) | 217 812 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3647) | 217 357 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 198 424 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 9. 2015 |
| 12. 9. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3619) | 175 144 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 9. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 537 03, ChrudimEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 537 03, Chrudim
-
Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2017 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2019 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-17-08-0624
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2021 · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 543 01, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-19-08-0369
-
Nový vlastník a provozovatel Wolf & Mouse s.r.o. (IČO 28243935)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-21-03-0686
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2023 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-06-2287
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2025 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-23-06-0490
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2027 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 140 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-25-06-2901
-
Nový provozovatel Autopůjčova EUROKING s.r.o. (IČO 49358961)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA SUPERB 2007 v ČR v průměru 4,3, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,7 %
Srovnáváme s 1 839 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 26. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- ŠKODA SUPERB 3U / 3U
- Varianta
- STBDGX01
- Verze
- NFA5FA51V039
- Typ kód
- 3U
- VIN
- TMBAG63U779012525
- PČV
- 6596410
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2011
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- BDG
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2496
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 217
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2002/80B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,3
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 311 / 154 / 211
- Spotřeba předpis
- ES1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11,5 / 5,7 / 7,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4803/ 1765/ 1489
- Rozvor [mm]
- 2791
- Provozní hmotnost
- 1679
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2189/ 2189
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1210/ 1210
1060/ 1060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3789/ 3789
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91 W/ 7J X 16 H2 ET 37
205/55 R16 91 W/ 7J X 16 H2 ET 37
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4. 9. 5005
- ES/EU
- e11*98/14*0187
- Číslo ORV
- UBM884946
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 22.06.2026 VYHOVĚNO ŽÁDOSTI O ZÁPIS ZMĚNY PROVOZOVATELE DLE SDĚLENÍ Č.J. S-MHMP 591003/2026
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 899 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 449 - při sportovní výšce pérování,
#14: TAXI + 180 mm,
#20-20: 6J x 16 H2 ET40; 205/55 R16 91H M+S, též se sněhovými řetězy,
6J x 16 H2 ET37; 205/55 R16 91H M+S, též se sněhovými řetězy,
7J x 16 H2 ET37; 205/55 R16 91H M+S,
7J x 17 H2 ET37; 225/45 R17 91Y.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
1. registrace dle TP SRN dne 23.02.2007.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAG63U779012525
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.