ŠKODA SUPERB
- 2017
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTMBAH7NP1H7033989
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAH7NP1H7033989
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 9 dnů (14. 4. 2025 až 23. 4. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: COFIDIS a.s. (IČO 27179907) od 3. 11. 2025
- Provozovatel: Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736) od 3. 11. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 144–228 tis. km (medián 183 911 km, 9 032 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 1. 2017 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 7. 9. 2018 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 7. 9. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | DOPAZ s.r.o. (IČO 60701200) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Subostav Group s.r.o. (IČO 09238026) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 3. 11. 2025 | Nový vlastník | COFIDIS a.s. (IČO 27179907) | Registr silničních vozidel |
| 3. 11. 2025 | Nový provozovatel | Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 255 734 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2027 |
| 6. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 253 781 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 6. 1. 2027 |
| 5. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 206 806 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2025 |
| 5. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 165 624 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2023 |
| 6. 9. 2018 | Před registrací + měření emisí | Svitavy (č. 3612) | 108 472 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 9. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2021
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-18-09-0148
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel DOPAZ s.r.o. (IČO 60701200)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2023 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-21-01-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-23-01-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2025 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-25-01-0033
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-25-03-0039
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel Subostav Group s.r.o. (IČO 09238026)
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník COFIDIS a.s. (IČO 27179907)Nový provozovatel Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Francouzská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (ŠKODA SUPERB 2017 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,5 %
Srovnáváme s 4 810 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- AACRLBX01
- Verze
- NFD6FD6D9002ST617
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAH7NP1H7033989
- PČV
- 15386085
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- CRL
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 218
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 139 / 108 / 118
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.3 / 4.1 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2375
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4861/ 1864/ 1458
- Rozvor [mm]
- 2836
- Rozchod [mm]
- 1584/ 1582/ /
- Provozní hmotnost
- 1500
- Hmotnosti zatížení SZ
- 90
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2045/ 2045
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1080/ 1080
1000/ 1000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4075/ 4075
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/55 R17 94W/ 7JX17 ET40
215/55 R17 94W/ 7JX17 ET40
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-726-40
- ES/EU
- e11*2001/116*0326*40
- Číslo ORV
- UBN084257
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#KOLA: N.1-N.2:
215/55 R17 94W 6,5Jx17 ET41;
215/60 R16 95V 6,5Jx16 ET41;
235/40 R19 96W 8Jx19 ET44;
235/45 R18 94W 8Jx18 ET44;
215/55 R17 94V M+S 6,5Jx17 ET41
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Stát poslední registrace - Francie, rz. EJ-322-CA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAH7NP1H7033989
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.