ŠKODA SUPERB
- 2020
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTMBAH7NP7L7069730
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAH7NP7L7069730
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 24 dnů (4. 11. 2024 až 28. 11. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 24. 6. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 6. 2020
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ivan Volodiurd (IČO 19816936) od 28. 1. 2025
- Provozovatel: Ivan Volodiurd (IČO 19816936) od 28. 1. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 104–180 tis. km (medián 139 761 km, 4 990 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 6. 2020 | První registrace | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Řeháček (IČO 76454151) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Ivan Volodiurd (IČO 19816936) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3133) | 151 844 km | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2028 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3133) | 119 295 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2026 |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | 97 075 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-24-06-0200
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Řeháček (IČO 76454151)
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel Ivan Volodiurd (IČO 19816936)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2026 · stanice: K Ládví 925, 18400, Praha 8 · protokol CZ-3133-25-07-0066
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2028 · stanice: K Ládví 925, 18400, Praha 8 · protokol CZ-3133-26-08-0886
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA SUPERB 2020 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,7 %
Srovnáváme s 3 227 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- AADSRBX01
- Verze
- NFD7FD7GC0044BFSTN1A6A
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAH7NP7L7069730
- PČV
- 16343709
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 24. 6. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 6. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- DSR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 220
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 100
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.3 / 3.5 / 3.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 3150
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4869/ 1864/ 1454
- Rozvor [mm]
- 2 836
- Rozchod [mm]
- 1578/ 1566/ /
- Provozní hmotnost
- 1575
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2148/ 2148
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 110/ 1 110
1 070/ 1 070
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4148/ 4148
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/55 R17 94V/ 7.0JX17 ET40
215/55 R17 94V/ 7.0JX17 ET40
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11123-318-12
- ES/EU
- e8*2007/46*0317*12
- Číslo ORV
- UBM926326
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+38 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1574 mm
Náprava 1: max.1586 mm
#20-21:
215/55 R17 94V 6,5JX17 ET41;
215/55 R17 94V M+S 6,5JX17 ET41;
215/55 R17 94W 6,5JX17 ET41;
215/60 R16 95V 6,5JX16 ET41;
215/55 R17 94V 7,0JX17 ET40;
215/55 R17 94W 7,0JX17 ET40;
235/40 R19 96W 8,0JX19 ET44;
235/45 R18 94W 8,0JX18 ET44
#12: max 4967
#14: max 1503
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAH7NP7L7069730
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.