ŠKODA SUPERB
- 2016
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 140 kW ≈ 190 k
VINTMBAJ7NP5G7074807
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAJ7NP5G7074807
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (11. 6. 2020 až 13. 7. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 26. 4. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 4. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 140 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 31. 10. 2024
- Provozovatel: RouteServices s.r.o. (IČO 29601487) od 8. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 169–262 tis. km (medián 213 476 km, 8 189 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 4. 2016 | První registrace | SPEED LEASE a.s. (IČO 62912691) | Registr silničních vozidel |
| 11. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2021 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2021 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 5. 2021 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 5. 2021 | Nový provozovatel | Sofiia Slabenko (IČO 09923489) | Registr silničních vozidel |
| 31. 7. 2023 | Nový provozovatel | ALLIANCE INVEST s.r.o. (IČO 17842697) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 2024 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 9. 2024 | Nový provozovatel | YarHaluk Cars s.r.o. (IČO 21869987) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2025 | Nový provozovatel | Cheap&Speed Cars s.r.o. (IČO 21870101) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2025 | Nový provozovatel | PLINFA s.r.o. (IČO 05004144) | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 2025 | Nový provozovatel | Hruschevo s.r.o. (IČO 22604537) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2025 | Nový provozovatel | SwiftGo Line, s.r.o. (IČO 23654201) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2026 | Nový provozovatel | CzechStruct, s.r.o. (IČO 24036129) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2026 | Nový provozovatel | RouteServices s.r.o. (IČO 29601487) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3109) | 446 331 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2028 |
| 1. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 340 293 km | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2026 |
| 31. 7. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3114) | 299 038 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3118) | 218 831 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2024 |
| 6. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3118) | 160 453 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3118) | 155 594 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 152 930 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3241) | 147 247 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3100) | 147 063 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | 143 212 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2022 |
| 16. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 411004) | 143 209 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel SPEED LEASE a.s. (IČO 62912691)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-20-04-0761
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-06-0519
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-20-07-0213
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-20-12-0880
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICE · protokol CZ-3118-21-02-0003
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Sofiia Slabenko (IČO 09923489)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICE · protokol CZ-3118-21-05-0040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2024 · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICE · protokol CZ-3118-22-04-0042
-
Nový provozovatel ALLIANCE INVEST s.r.o. (IČO 17842697)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-23-07-1760
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-07-0109
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel YarHaluk Cars s.r.o. (IČO 21869987)
-
Nový vlastník fyzická osoba
-
Nový provozovatel Cheap&Speed Cars s.r.o. (IČO 21870101)
-
Nový provozovatel PLINFA s.r.o. (IČO 05004144)
-
Nový provozovatel Hruschevo s.r.o. (IČO 22604537)
-
Nový provozovatel SwiftGo Line, s.r.o. (IČO 23654201)
-
Nový provozovatel CzechStruct, s.r.o. (IČO 24036129)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2027 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-26-06-1152
-
Nový provozovatel RouteServices s.r.o. (IČO 29601487)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (ŠKODA SUPERB 2016 v ČR obvykle 3,8, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 31,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,6 %
Srovnáváme s 5 152 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- AADFCAX01
- Verze
- NFD6FD6D9*
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBAJ7NP5G7074807
- PČV
- 13990450
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 26. 4. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 4. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- DFC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 140 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 235
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 141 / 107 / 119
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.4 / 4.1 / 4.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 67/ 2375
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4861/ 1864/ 1458
- Rozvor [mm]
- 2 836
- Rozchod [mm]
- 1578/ 1566/ /
- Provozní hmotnost
- 1555
- Hmotnosti zatížení SZ
- 90
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2116/ 2116
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 090/ 1 090
1 050/ 1 050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4130/ 4130
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/55 R17 94W / 7JX17 ET40
215/55 R17 94W / 7JX17 ET40
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-703-38
- ES/EU
- e11*2001/116*0326*38
- Číslo ORV
- UBL082561
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 578/1 566
#D.2: 3T; AADFCAX01; NFD6FD6D9002ST627
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#F.1/F.2: S PŘÍVĚSEM:+14 KG
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+61 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1574 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1586 MM
#N.1-N.4: 215/55 R17 94W 6,5JX17 ET41;
215/60 R16 95V 6,5JX16 ET41;
235/40 R19 96W 8JX19 ET44;
235/45 R18 94W 8JX18 ET44;
215/55 R17 94V M+S 6,5JX17 ET41
#11: MAX 4959
#13: MAX 1502
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST MD ČR 05.04.2016
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAJ7NP5G7074807
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.