ŠKODA SUPERB

  • 2020
  • HNĚDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 140 kW ≈ 190 k

VINTMBAJ9NP2L7056688

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAJ9NP2L7056688

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Tomino Men., zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
3T
Datum 1. registrace
9. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2020
Barva
HNĚDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
140 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
165 347 km
při prohlídce 4. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 104–180 tis. km (medián 139 761 km, 4 990 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.
od 9. 3. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 3. 2020 První registrace ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. (IČO 42885396) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000120 000140 000160 000180 000 20252026 4. 3. 2024: 105 804 km4. 3. 2024: 105 807 km4. 3. 2026: 165 344 km4. 3. 2026: 165 347 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 165 347 km způsobilé bez závad 4. 3. 2028
4. 3. 2026 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 460703) 165 344 km způsobilé bez závad 4. 3. 2028
4. 3. 2024 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 105 807 km způsobilé bez závad 4. 3. 2026
4. 3. 2024 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 460703) 105 804 km způsobilé bez závad 4. 3. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. (IČO 42885396)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2026 · stanice: Soukenická 242, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-24-03-0056
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2028 · stanice: Soukenická 242, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-26-03-0091
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 4. 2022, riziko: požár, zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2019 – 28. 2. 2022) Safety Gate
  • 29. 9. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 13. 7. 2019 – 22. 10. 2019) Safety Gate
  • 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
3T
Varianta
AADFHAX01
Verze
NFD7FD7GC0044BFSTN1B8A
Typ kód
3T
VIN
TMBAJ9NP2L7056688
PČV
16215495
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
9. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG
Typ motoru
DFH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
140 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
240

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
139 / 102 / 116
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,3 / 3,9 / 4,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 3000
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4869/ 1864/ 1454
Rozvor [mm]
2836
Rozchod [mm]
1578/ 1566
Provozní hmotnost
1589
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2162/ 2162
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1120/ 1120
1080/ 1080
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4162/ 4162
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/45 R18 94W/ 8.0JX18 ET44
235/45 R18 94W/ 8.0JX18 ET44
/
/

Karoserie a výbava

Barva
HNĚDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11123-320-12
ES/EU
e8*2007/46*0317*12
Číslo TP
UL145725
Číslo ORV
UAX930458
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+30 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1574 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1586 MM
#20-21:
215/55 R17 94V M+S 6,5JX17 ET41;
215/55 R17 94W 6,5JX17 ET41;
215/60 R16 95V 6,5JX16 ET41;
215/55 R17 94W 7,0JX17 ET40;
235/40 R19 96W 8,0JX19 ET44;
235/45 R18 94W 8,0JX18 ET44
#12: MAX 4967
#14: MAX 1503
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)