ŠKODA SUPERB

  • 2009
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINTMBCF93T299022404

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBCF93T299022404

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 14 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 156 dnů (11. 12. 2012 až 16. 5. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
/ 3T
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
13. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2011
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
360 089 km
při prohlídce 16. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 234–361 tis. km (medián 300 329 km, 1 465 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

14
Vlastníků v registru
Auto LiCar s.r.o.
od 24. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 2. 2009 První registrace Registr silničních vozidel
1. 11. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
1. 11. 2011 Nový provozovatel AutoSupra K&B s.r.o. v likvidaci (IČO 28605641) Registr silničních vozidel
21. 5. 2012 Nový provozovatel BARBORA VIDECKÁ ROOSEVELTOVA 2096/20, KRNOV Registr silničních vozidel
5. 6. 2012 Nový vlastník a provozovatel Barbora Ječmenová (IČO 75591332) Registr silničních vozidel
10. 12. 2012 Nový provozovatel Obchody FM s.r.o."v likvidaci" (IČO 29391105) Registr silničních vozidel
11. 12. 2012 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Borůvka (IČO 65480546) Registr silničních vozidel
11. 12. 2012 Nový vlastník a provozovatel Obchody FM s.r.o."v likvidaci" (IČO 29391105) Registr silničních vozidel
16. 5. 2013 Nový vlastník a provozovatel Axo-Matic s.r.o. v likvidaci (IČO 29449065) Registr silničních vozidel
5. 11. 2013 Nový vlastník a provozovatel Aprilen style s.r.o. v likvidaci (IČO 01962914) Registr silničních vozidel
3. 8. 2015 Nový vlastník a provozovatel TAGMOR a.s. " v likvidaci" (IČO 28635108) Registr silničních vozidel
29. 6. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 10. 2024 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 11. 2024 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
13. 2. 2025 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
24. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 20122014201620182020202220242026 18. 5. 2011: 70 228 km30. 8. 2011: 73 000 km14. 10. 2011: 81 882 km3. 4. 2012: 104 187 km4. 6. 2012: 74 200 km11. 12. 2012: 64 112 km9. 5. 2013: 149 349 km4. 11. 2013: 162 236 km4. 11. 2013: 162 236 km30. 7. 2015: 214 358 km29. 4. 2016: 230 935 km29. 6. 2016: 232 124 km27. 4. 2018: 248 366 km27. 4. 2018: 248 367 km16. 4. 2020: 265 649 km16. 4. 2020: 265 653 km11. 2. 2022: 280 213 km11. 2. 2022: 280 214 km3. 8. 2022: 283 293 km13. 3. 2024: 300 869 km14. 10. 2024: 310 711 km15. 4. 2026: 360 089 km16. 4. 2026: 360 089 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 4. 2026 Opakovaná STK Havířov (č. 3850) 360 089 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
15. 4. 2028
15. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Havířov (č. 3850) 360 089 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.6.3.1 Maximální brzdný účinek je dosažen až po více jak 2/3 celkového zdvihu ovladače parkovací brzdy, pokud výrobce nestanoví jinak. vážná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
15. 4. 2028
14. 10. 2024 Evidenční kontrola Karviná (č. 3853) 310 711 km způsobilé bez závad
13. 3. 2024 Pravidelná STK Horní Suchá (č. 3820) 300 869 km způsobilé bez závad 13. 3. 2026
3. 8. 2022 Evidenční kontrola Karviná (č. 3853) 283 293 km způsobilé bez závad
11. 2. 2022 Pravidelná STK Český Těšín (č. 3854) 280 214 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 2. 2024
11. 2. 2022 Měření emisí Český Těšín (č. 480240) 280 213 km způsobilé bez závad 11. 2. 2024
16. 4. 2020 Opakovaná STK Karviná (č. 3853) 265 653 km způsobilé bez závad 16. 4. 2022
16. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3853) 265 649 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
16. 4. 2022
27. 4. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3853) 248 367 km způsobilé bez závad 27. 4. 2020
27. 4. 2018 Měření emisí Karviná (č. 480348) 248 366 km – bez závad 27. 4. 2020
29. 6. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3832) 232 124 km způsobilé bez závad
29. 4. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 230 935 km způsobilé bez závad 29. 4. 2018
30. 7. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3821) 214 358 km způsobilé bez závad
4. 11. 2013 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3833) 162 236 km způsobilé bez závad
4. 11. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3833) 162 236 km způsobilé bez závad 4. 11. 2015
9. 5. 2013 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3832) 149 349 km způsobilé bez závad
11. 12. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 64 112 km nižší než dříve způsobilé bez závad
4. 6. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 74 200 km nižší než dříve způsobilé bez závad 4. 6. 2012
3. 4. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 104 187 km způsobilé bez závad 3. 4. 2012
14. 10. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 81 882 km způsobilé bez závad 14. 10. 2011
30. 8. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 73 000 km způsobilé bez závad 30. 8. 2011
18. 5. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Karlovarský kraj (č. 3420) 70 228 km způsobilé bez závad 18. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-11-05-0650
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-11-08-1918
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-11-10-0995
  5. První registrace v ČR
    Nový provozovatel AutoSupra K&B s.r.o. v likvidaci (IČO 28605641)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2013
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-12-04-0191
  7. Nový provozovatel BARBORA VIDECKÁ ROOSEVELTOVA 2096/20, KRNOV
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-12-06-0173
  9. Nový vlastník a provozovatel Barbora Ječmenová (IČO 75591332)
  10. Nový provozovatel Obchody FM s.r.o."v likvidaci" (IČO 29391105)
  11. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Borůvka (IČO 65480546)
    Nový vlastník a provozovatel Obchody FM s.r.o."v likvidaci" (IČO 29391105)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-12-12-0405
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ · protokol CZ-3832-13-05-0204
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ
  13. Nový vlastník a provozovatel Axo-Matic s.r.o. v likvidaci (IČO 29449065)
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ · protokol CZ-3833-13-11-0086
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2015 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ · protokol CZ-3833-13-11-0087
  15. Nový vlastník a provozovatel Aprilen style s.r.o. v likvidaci (IČO 01962914)
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD · protokol CZ-3821-15-07-0855
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD
  17. Nový vlastník a provozovatel TAGMOR a.s. " v likvidaci" (IČO 28635108)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-16-04-2944
  19. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ · protokol CZ-3832-16-06-0837
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2020 · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 73506, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-18-04-0731
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 73506, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-20-04-0314
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2020 · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 73506, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-20-04-0307
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2024 · stanice: Frýdecká 1978, 73701, Český Těšín · protokol CZ-3854-22-02-0568
  23. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 73506, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-22-08-0035
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2026 · stanice: UL. 9. KVĚTNA 1548/1B, 735 35, HORNÍ SUCHÁ · protokol CZ-3820-24-03-0223
  25. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 73506, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-24-10-0277
  26. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  27. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  28. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  29. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  30. Nový vlastník a provozovatel Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741)
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 73601, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-26-04-0589
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2028 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 73601, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-26-04-0658
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 14 (ŠKODA SUPERB 2009 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 23 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 80,1 %

Srovnáváme s 4 128 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
/ 3T
Varianta
AACBBBX11
Verze
NAM6
Typ kód
3T
VIN
TMBCF93T299022404
PČV
6999609
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
13. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2011
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CBBB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
219

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
219 / 138 / 168
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.3 / 5.3 / 6.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 3150
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4838/ 1817/ 1482
Rozvor [mm]
2 761
Provozní hmotnost
1665
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2210/ 2210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1250/ 1250
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4010/ 4010
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6828-019-02
ES/EU
e11*2001/116*0326*
Číslo ORV
UBN559726
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2001/116*0326*05
CO2: 219/138/168 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 937 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 462 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 7J X 16 ET45; 205/55 R16 94V, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S, TÉŽ SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PRVNÍ REGISTRACE DLE TP SRN 13.02.2009.

Další ověření (externí odkazy)