ŠKODA SUPERB
- 2012
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINTMBJF73T2C9070147
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJF73T2C9070147
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 91 dnů (21. 12. 2016 až 22. 3. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 21. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 5. 2012
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 20. 11. 2024
- Provozovatel: RouteServices s.r.o. (IČO 29601487) od 7. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 226–332 tis. km (medián 275 840 km, 4 196 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 5. 2012 | První registrace | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2012 | Nový provozovatel | Granimex CZ s.r.o. (IČO 27508773) | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 2016 | Nový vlastník | Granimex CZ s.r.o. (IČO 27508773) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2022 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2022 | Nový provozovatel | SVS-IMPEX, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 25709470) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 2024 | Nový provozovatel | Melent-invest s.r.o. (IČO 21747385) | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 2024 | Nový provozovatel | Cheap&Speed Cars s.r.o. (IČO 21870101) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2025 | Nový provozovatel | Myserva s.r.o. (IČO 22630856) | Registr silničních vozidel |
| 3. 11. 2025 | Nový provozovatel | TransDM Royal, s.r.o. (IČO 23777290) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2026 | Nový provozovatel | LEON Speedstars, s.r.o. (IČO 24435546) | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2026 | Nový provozovatel | RouteServices s.r.o. (IČO 29601487) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3109) | 360 153 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 8. 2028 |
| 21. 8. 2024 | Opakovaná STK | Praha (č. 3109) | 351 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 7. 2026 |
| 30. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3109) | 348 470 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 30. 7. 2026 |
| 30. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 289 024 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 280 038 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 263 261 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 7. 2024 |
| 8. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Dolní Břežany (č. 3243) | 221 696 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 5. 2020 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 210 643 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2022 |
| 25. 5. 2020 | Měření emisí | Světlá nad Sázavou (č. 460119) | 210 693 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 186 453 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2020 |
| 20. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3649) | 174 973 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3603) | 165 344 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | 140 089 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel Granimex CZ s.r.o. (IČO 27508773)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 21. 5. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLECPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-16-05-1026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 3974, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3603-16-12-0490
-
Nový vlastník Granimex CZ s.r.o. (IČO 27508773)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-17-03-0284
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2020 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-18-05-0807
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-20-05-0727
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-06-0850
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-22-07-0065
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel SVS-IMPEX, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 25709470)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-11-1351
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-23-01-1302
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2024 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-24-07-1238
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2026 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-24-08-0851
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Melent-invest s.r.o. (IČO 21747385)Nový provozovatel Cheap&Speed Cars s.r.o. (IČO 21870101)
-
Nový provozovatel Myserva s.r.o. (IČO 22630856)
-
Nový provozovatel TransDM Royal, s.r.o. (IČO 23777290)
-
Nový provozovatel LEON Speedstars, s.r.o. (IČO 24435546)
-
Nový provozovatel RouteServices s.r.o. (IČO 29601487)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2028 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-26-08-0182
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA SUPERB 2012 v ČR obvykle 4,1, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %
Srovnáváme s 4 579 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- ACCFGBX01
- Verze
- NFD60
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBJF73T2C9070147
- PČV
- 8341800
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- OSOBNÍ KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 21. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 5. 2012
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG, WOLFBURG, SRN
- Typ motoru
- CFGB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 218
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 197 / 137 / 159
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.2 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 71/ 2500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1529
- Rozvor [mm]
- 2758
- Provozní hmotnost
- 1594
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2157/ 2157
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1060/ 1060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3957/ 3957
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-252-03
- ES/EU
- e11*2001/116*0326
- Číslo ORV
- UBN840877
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#11: 4 937 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#13: 1 510 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#N.1-N.2: 6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJF73T2C9070147
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.