ŠKODA SUPERB
- 2012
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBJJ93T3D9028596
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJJ93T3D9028596
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 145 dnů (10. 1. 2020 až 3. 6. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 8. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 2017
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 24. 7. 2026
- Provozovatel: K.M.-Kama s.r.o. (IČO 19499728) od 24. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 226–332 tis. km (medián 275 840 km, 4 196 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 11. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 6. 2017 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 28. 6. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2026 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2026 | Nový provozovatel | K.M.-Kama s.r.o. (IČO 19499728) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | 182 807 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2028 |
| 27. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3502) | 169 985 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2026 |
| 6. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3502) | 153 937 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2024 |
| 12. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3527) | 140 370 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2022 |
| 2. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3527) | 137 422 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3770) | 136 280 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3770) | 111 376 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2020 |
| 31. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Kuřim (č. 3726) | 95 413 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 6. 2017 | Před registrací | Hlavní město Praha (č. 3121) | 94 675 km | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-17-06-1606
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 665 01 ROSICE, BRNĚNSKÁ 392 · protokol CZ-3726-18-01-0649
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2020 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-18-11-0065
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-20-01-0006
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-20-06-0054
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2022 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-20-10-0208
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2024 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-22-10-0143
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2026 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-24-09-0624
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel K.M.-Kama s.r.o. (IČO 19499728)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2028 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-26-07-1095
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Belgické království (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA SUPERB 2012 v ČR obvykle 4,1, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %
Srovnáváme s 4 579 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- ACCAYCX01
- Verze
- IFM5FM5A40570
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBJJ93T3D9028596
- PČV
- 14674311
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 8. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PRVNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 142 / 100 / 114
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.4 / 3.8 / 4.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2600
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1496
- Rozvor [mm]
- 2 758
- Rozchod [mm]
- 1539/ 1511/ /
- Provozní hmotnost
- 1546
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2109/ 2109
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 070/ 1 070
1 060/ 1 060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3609/ 3609
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R 16 91 H/ 7 J x 16 ET 45
205/55 R 16 91 H/ 7 J x 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-273-02
- ES/EU
- e11*2001/116*0326*22
- Číslo ORV
- UBN153241
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV B
- Další záznamy
- IDV BELGIE, TP: 586505473, RZ: 1EEP290
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 937 při vybavení tažným zařízením,
#F.1/F.2: s tažným zařízením mínus 25 kg,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJJ93T3D9028596
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.