ŠKODA SUPERB

  • 2012
  • HNĚDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINTMBLF73T6C9050251

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLF73T6C9050251

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
ŠKODA SUPERB 3T / 3T
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
1. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2012
Barva
HNĚDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
259 989 km
při prohlídce 3. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2012 při prohlídce v roce 2026: 226–332 tis. km (medián 275 840 km, 4 196 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Daperi spol. s r.o.
od 11. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 2012 První registrace Pharmservice s.r.o. (IČO 27080854) Registr silničních vozidel
14. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
10. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel Daperi spol. s r.o. (IČO 23119799) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000300 000 20172019202120232025 11. 2. 2016: 117 803 km19. 1. 2018: 153 633 km12. 2. 2019: 168 129 km15. 1. 2020: 187 823 km10. 3. 2022: 215 223 km5. 3. 2024: 231 684 km26. 3. 2024: 231 967 km3. 3. 2026: 259 989 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 259 989 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 3. 2028
26. 3. 2024 Opakovaná STK Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) 231 967 km způsobilé bez závad 5. 3. 2026
5. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) 231 684 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.2.1 Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
4. 4. 2024
10. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) 215 223 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 3. 2024
15. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Tábor (č. 3305) 187 823 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
15. 1. 2022
12. 2. 2019 Evidenční kontrola Sezimovo Ústí (č. 3304) 168 129 km způsobilé bez závad
19. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Hlavní město Praha (č. 3106) 153 633 km způsobilé bez závad 19. 1. 2020
11. 2. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3828) 117 803 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
11. 2. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Pharmservice s.r.o. (IČO 27080854)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2018 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2020 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-01-1242
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-02-0400
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2022 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3305-20-01-0304
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM · protokol CZ-3828-22-03-0345
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2024 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM · protokol CZ-3828-24-03-0108
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2026 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM · protokol CZ-3828-24-03-0858
  10. Nový vlastník a provozovatel Daperi spol. s r.o. (IČO 23119799)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2028 · stanice: PALACKÉHO 464, 769 01, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-26-03-0064
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA SUPERB 2012 v ČR v průměru 4,1, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %

Srovnáváme s 4 579 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 29. 11. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 26. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
ŠKODA SUPERB 3T / 3T
Varianta
ACCFGBX11
Verze
NAM60
Typ kód
3T
VIN
TMBLF73T6C9050251
PČV
7871524
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
1. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2012
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CFGB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
217

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
210 / 140 / 165
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8 / 5,3 / 6,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 2500
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4838/ 1817/ 1529
Rozvor [mm]
2758
Provozní hmotnost
1654
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2217/ 2217
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1120/ 1120
1110/ 1110
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4217/ 4217
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBLF73T6C9050251
Barva
HNĚDÁ-METAL
Barva doplňková
FIALOVÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6828-258-03
ES/EU
E11*2001/116*0326
Číslo ORV
UBL997408
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
hnědofialověšedá metalíza
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#19: TŘÍDA A50-X; TMB PS 032]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2001/116*0326*19
*23: 5
*36: 2 217/2 217
*37: 1 120/1 120; 1 110/1 110
*39: 2 000/2 000
*40: 750/750
*41: 4 217/4 217
*57: MAN
CO2: 210/140/165 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 937 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 510 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)