ŠKODA SUPERB
- 2011
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINTMBLF73T7C9020014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLF73T7C9020014
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 4. 5. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 5. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: DC AUTO spol. s r.o. (IČO 25046802) od 4. 5. 2016
- Provozovatel: DC AUTO spol. s r.o. (IČO 25046802) od 4. 5. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 9. 2011 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 5. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | DC AUTO spol. s r.o. (IČO 25046802) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3527) | 353 797 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 4. 2028 |
| 16. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3527) | 332 223 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2026 |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | 303 250 km | způsobilé | 1 lehká | 28. 4. 2024 |
| 28. 4. 2022 | Měření emisí | Děčín (č. 450224) | 301 250 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | 275 467 km | způsobilé | 2 lehké | 27. 4. 2022 |
| 27. 4. 2020 | Měření emisí | Děčín (č. 450226) | 275 466 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2022 |
| 9. 5. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | 242 526 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2020 |
| 9. 5. 2018 | Měření emisí | Děčín (č. 450226) | 242 525 km | – | bez závad | 9. 5. 2020 |
| 2. 5. 2016 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3527) | 212 911 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2016 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel DC AUTO spol. s r.o. (IČO 25046802)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2020 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-18-05-0153
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2022 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-20-04-0435
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-22-04-0402
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2026 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-24-04-0207
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2028 · stanice: Oblouková 1416/9, 40502, Děčín · protokol CZ-3527-26-04-0166
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA SUPERB 2011 v ČR obvykle 3,9, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,4 %
Srovnáváme s 6 478 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA SUPERB
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- SUPERB
- Typ
- / 3T
- Varianta
- ACCFGBX11
- Verze
- NAM6W0
- Typ kód
- 3T
- VIN
- TMBLF73T7C9020014
- PČV
- 14008424
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 5. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFG
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 217
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A;
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 210 / 140 / 165
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8 / 5.3 / 6.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 71/ 2500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4838/ 1817/ 1529
- Rozvor [mm]
- 2 758
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1654
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2217/ 2217
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 120/ 1 120
1 110/ 1 110
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4217/ 4217
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R 16 94 V/ 7.0 J X 16 ET 45
205/55 R 16 94 V/ 7.0 J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6828-258-02
- ES/EU
- e11*2001/116*0326
- Číslo ORV
- UBO566624
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X; TMB PS 032]
CO2: 210/140/165 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 937 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 510 - při standardní výšce pérování,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J x 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
ve znění pozdějších změn a doplňků.
1. registrace vozidla dle TP SRN 07.09.2011.
Odebráno ORV SRN č. DZ 418637, ZBI 097574525, původní RZ FS-RV300.
08.11.2021 Zaevidování spojovacího zařízení třídy A50-X, mění se položka #19.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLF73T7C9020014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.