KAROSA .
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 7790 cm³
- 228 kW ≈ 310 k
VINTMKC413604M008462
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC413604M008462
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- .
- Typ
- KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 23. 8. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 8. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7790 cm³
- Výkon
- 228 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529) od 12. 1. 2005
- Provozovatel: KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529) od 12. 1. 2005
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 237–517 tis. km (medián 382 762 km, 54 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 8. 2004 | První registrace | ČSAD Kroměříž a.s. (IČO 49967649) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 8. 2020 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 403 039 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 7. 2021 |
| 29. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 401 711 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 29. 7. 2021 |
| 29. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 363 530 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 7. 2020 |
| 31. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 316 693 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2019 |
| 2. 8. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 276 389 km | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 8. 2018 |
| 30. 8. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 250 946 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 8. 2017 |
| 4. 8. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 249 286 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 3. 9. 2016 |
| 6. 8. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 601 490 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 8. 2016 |
| 14. 8. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 559 776 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 8. 2015 |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 497 141 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 15. 8. 2014 |
| 22. 8. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 546 300 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 8. 2013 |
| 16. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 545 504 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 15. 9. 2012 |
| 16. 8. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 477 352 km | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2012 |
| 17. 8. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 412 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 8. 2011 |
| 17. 8. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 348 495 km | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ČSAD Kroměříž a.s. (IČO 49967649)
-
Nový vlastník a provozovatel KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 12. 1. 2005 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-08-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-07-0251
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-07-0264
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-07-0215
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-08-0149
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (KAROSA . 2004 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,2 %
Srovnáváme s 335 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- .
- Typ
- KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
- Typ kód
- C 954.1360
- VIN
- TMKC413604M008462
- PČV
- 4205179
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 23. 8. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 8. 2004
- Druh (typ)
- JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO FRANCE, S.A., BOURBON LANCY, FRANCIE
- Typ motoru
- CURSOR F2BE1682G
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 228 / 2050
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7790
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 1540
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11990/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 6270
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
12000/ 11500
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- TMKC413604M008462
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 89 / 50 / 39
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4554-001-03
- Číslo TP
- UF933315
- Číslo ORV
- UAO014434
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- KROMĚŘÍŽ
- Další záznamy
- Při obsaditelnosti 50 sedících cestujících je ve vozidle prostor pro
dětský kočárek.
Všechny elektrospotřebiče jsou v provedení 24 V.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKC413604M008462
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.