KAROSA

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7790 cm³
  • 228 kW ≈ 310 k

VINTMKC413604M008465

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC413604M008465

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Typ
KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 8. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 8. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7790 cm³
Výkon
228 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
397 074 km
při prohlídce 15. 7. 2020
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
KRODOS BUS a.s.
od 11. 1. 2005

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 8. 2004 První registrace ČSAD Kroměříž a.s. (IČO 49967649) Registr silničních vozidel
11. 1. 2005 Nový vlastník a provozovatel KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 201020122014201620182020 6. 8. 2009: 439 463 km5. 8. 2010: 494 270 km17. 8. 2010: 494 279 km29. 7. 2011: 547 810 km8. 8. 2011: 547 817 km11. 8. 2011: 547 823 km20. 7. 2012: 601 430 km17. 7. 2013: 142 160 km17. 7. 2014: 187 214 km16. 7. 2015: 214 740 km20. 7. 2016: 261 851 km20. 7. 2017: 296 723 km18. 7. 2018: 332 442 km18. 7. 2018: 332 443 km16. 7. 2019: 374 476 km15. 7. 2020: 397 074 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 397 074 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 7. 2021
16. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 374 476 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 7. 2020
18. 7. 2018 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 332 443 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 7. 2019
18. 7. 2018 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 332 442 km – bez závad 18. 7. 2019
20. 7. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 296 723 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 7. 2018
20. 7. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 261 851 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 7. 2017
16. 7. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 214 740 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 7. 2016
17. 7. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 187 214 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 7. 2015
17. 7. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 142 160 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 7. 2014
20. 7. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 601 430 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 7. 2013
11. 8. 2011 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3729) 547 823 km způsobilé bez závad 29. 7. 2012
8. 8. 2011 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3729) 547 817 km nezpůsobilé
3 nebezpečné
  • 2011 Vozidlo nedosáhne předepsaného brzdného účinku, aniž by byla překročena nejvyšší přípustná ovládací síla (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2081 Některé z kol vozidla ovládané parkovací brzdou nedosáhne požadovaného účinku (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
8. 8. 2011
29. 7. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 547 810 km nezpůsobilé
3 nebezpečné
  • 2011 Vozidlo nedosáhne předepsaného brzdného účinku, aniž by byla překročena nejvyšší přípustná ovládací síla (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2081 Některé z kol vozidla ovládané parkovací brzdou nedosáhne požadovaného účinku (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
29. 7. 2011
17. 8. 2010 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3729) 494 279 km způsobilé bez závad 5. 8. 2011
5. 8. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 494 270 km nezpůsobilé
2 nebezpečné
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2081 Některé z kol vozidla ovládané parkovací brzdou nedosáhne požadovaného účinku (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
5. 8. 2010
6. 8. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 439 463 km způsobilé bez závad 6. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ČSAD Kroměříž a.s. (IČO 49967649)
  2. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  3. Nový vlastník a provozovatel KRODOS BUS a.s. (IČO 26950529)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2010 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2011 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-07-0151
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-07-0150
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-07-0149
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-07-0095
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Typ
KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
Typ kód
C 954.1360
VIN
TMKC413604M008465
PČV
7472388
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
KAROSA A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 8. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 8. 2004
Druh (typ)
JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO FRANCE, BOURBON LANCY, FRANCIE
Typ motoru
CURSOR F2BE1682G
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
228 / 2050
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7790
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 1540
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11990/ 2500/ 3165
Rozvor [mm]
6270
Provozní hmotnost
10800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6500/ 6500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
89 / 50 / 39
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3. 1. 4554
Číslo TP
UE402882
Číslo ORV
UAQ985027
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
RM zániku
KROMĚŘÍŽ
Další záznamy
Při obsaditelnosti 50 sedících cestujících je ve vozidle prostor pro
dětský kočárek.
Všechny elektrospotřebiče jsou v provedení 24 V.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Upřesnění barvy: BÍLÁ+MODRÁ

Další ověření (externí odkazy)