KAROSA
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 7790 cm³
- 228 kW ≈ 310 k
VINTMKC413604M008556
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC413604M008556
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
- Datum 1. registrace
- 15. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 9. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7790 cm³
- Výkon
- 228 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Michal Pelc (IČO 06443575) od 16. 3. 2022
- Provozovatel: Michal Pelc (IČO 06443575) od 16. 3. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 9. 2004 | První registrace | ARRIVA MORAVA a.s. (IČO 25827405) | Registr silničních vozidel |
| 10. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Dvořák (IČO 01476076) | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | StiBus s.r.o. (IČO 01528475) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Michal Pelc (IČO 06443575) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2022 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 204 792 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 187 048 km | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 5. 2022 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 186 880 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 11. 2020 |
| 17. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 158 401 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 1. 2020 |
| 3. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3823) | 157 990 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 134 637 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 8. 2018 |
| 24. 10. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 91 670 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 8. 2017 |
| 25. 8. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 91 602 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 4 lehké, 7 vážných, 2 nebezpečné
| 25. 8. 2016 |
| 27. 8. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 1 063 074 km | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 8. 2016 |
| 27. 8. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 22 081 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 nebezpečné
| 27. 8. 2014 |
| 27. 8. 2014 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 22 082 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 8. 2015 |
| 27. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 975 729 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 8. 2014 |
| 30. 8. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 374 701 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 8. 2013 |
| 6. 9. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 271 849 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2012 |
| 6. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 176 572 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 6. 9. 2011 |
| 11. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 571 602 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ARRIVA MORAVA a.s. (IČO 25827405)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2010 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-09-09-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2011 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-10-09-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-11-09-0087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-12-08-0469Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-08-0467
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-14-08-0397Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-14-08-0384Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-15-08-0149Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-16-08-0392Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-16-10-0418Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-08-0516
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-10-0091
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Dvořák (IČO 01476076)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2020 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-01-0601
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-11-0761
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-05-1301
-
Nový vlastník a provozovatel StiBus s.r.o. (IČO 01528475)Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Nový vlastník a provozovatel Michal Pelc (IČO 06443575)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-03-2529
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA . C 954.1360 / C 954.1360
- Typ kód
- C 954.1360
- VIN
- TMKC413604M008556
- PČV
- 8513674
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 15. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 9. 2004
- Druh (typ)
- JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO FRANCE, S.A., BOURBON LANCY, FRANCIE
- Typ motoru
- CURSOR F2BE1682G
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 228 / 2050
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7790
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 1540
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11990/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 6270
- Provozní hmotnost
- 10800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
12000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 89 / 50 / 39
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 4554-001-03
- Číslo TP
- UF812836
- Číslo ORV
- UBD471649
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 31.03.2022 VYŘAZENÍ Č.J. MHMP-DB-123504/2022 - BOHDALEC.
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
Při obsaditelnosti 50 sedících cestujících je ve vozidle prostor pro
dětský kočárek.
Vozidlo je vybaveno: zvedáním výšky pérování, elektronickým
informačním systémem.
Všechny elektrospotřebiče jsou v provedení 24 V.
Tažné zařízení SPORTJACHT ZT 055 K v.č. ...
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKC413604M008556
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.