DACIA LOGAN

  • 2005
  • MODRÁ
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINUU1LSDAAH32995692

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/UU1LSDAAH32995692

DACIA LOGAN – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: RLGNZLZ, zdroj, CC BY-SA 2.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DACIA
Model
LOGAN
Typ
DACIA LOGAN SD / SD
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
31. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2005
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
155 605 km
při prohlídce 21. 9. 2020

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 87–163 tis. km (medián 120 504 km, 522 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
MEDIA GURU s.r.o.
od 6. 10. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 2005 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
31. 1. 2005 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 11. 2008 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 5. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 10. 2020 Nový vlastník MEDIA GURU s.r.o. (IČO 08735786) Registr silničních vozidel
6. 10. 2020 Nový provozovatel GenreStav s.r.o. (IČO 08268193) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 200920112013201520172019 4. 11. 2008: 28 200 km26. 1. 2009: 31 000 km29. 1. 2009: 31 000 km31. 1. 2011: 48 000 km7. 2. 2011: 48 100 km1. 10. 2013: 75 231 km8. 10. 2013: 75 366 km15. 9. 2015: 93 479 km26. 9. 2017: 115 060 km22. 5. 2019: 139 409 km13. 11. 2019: 144 853 km8. 1. 2020: 145 052 km21. 9. 2020: 155 605 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 9. 2020 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 155 605 km způsobilé bez závad
8. 1. 2020 Evidenční kontrola Rakovník (č. 3212) 145 052 km způsobilé bez závad
13. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 144 853 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 11. 2021
22. 5. 2019 Evidenční kontrola Kladno (č. 3242) 139 409 km způsobilé bez závad
26. 9. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 115 060 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 9. 2019
15. 9. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 93 479 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 9. 2017
8. 10. 2013 Opakovaná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 75 366 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
1. 10. 2015
1. 10. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 75 231 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 nebezpečná
  • 1.2.2.1 Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku. nebezpečná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
1. 10. 2013
7. 2. 2011 Opakovaná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 48 100 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 1. 2013
31. 1. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 48 000 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 3072 V kloubech, pákách a tyčích jsou nadměrné vůle (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 6221 Zařízení pro osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky nesvítí (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 3. 2011
29. 1. 2009 Opakovaná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 31 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 1. 2011
26. 1. 2009 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 31 000 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5241 Některý bezpečnostní pás chybí nebo je opotřeben nebo poškozen natolik, že je zřejmě narušena jeho pevnost, popřípadě omezena jeho funkce (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9011 Vozidlo není vybaveno předepsanou lékárničkou (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
25. 2. 2009
4. 11. 2008 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3110) 28 200 km způsobilé bez závad 4. 11. 2008

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  3. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-08-11-0209
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2009 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-09-01-0974
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2011 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-09-01-1227
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2011 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-11-01-1391
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2013 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2013 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-11-02-0293
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-13-10-0096
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-13-10-0596
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-15-09-0724
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2019 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-17-09-2720
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-19-05-1223
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2021 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-19-11-0302
  15. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 26901, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II · protokol CZ-3212-20-01-0204
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-20-09-1198
  17. Nový vlastník MEDIA GURU s.r.o. (IČO 08735786)
    Nový provozovatel GenreStav s.r.o. (IČO 08268193)
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (DACIA LOGAN 2005 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 51,3 %

Srovnáváme s 2 604 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu DACIA LOGAN

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
DACIA
Obchodní označení
LOGAN
Typ
DACIA LOGAN SD / SD
Varianta
LSDA
Verze
LSDAAH
Typ kód
SD
VIN
UU1LSDAAH32995692
PČV
8623114
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DACIA
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
31. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2005
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
K7J A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
162

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 5.5 / 6.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 4125
Za jízdy
73.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4247/ 1740/ 1534
Rozvor [mm]
2630
Provozní hmotnost
1050
Hmotnosti provozní Do
1145
Hmotnosti zatížení SZ
75
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1535/ 1535
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
830/ 830
880/ 880
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
525/ 525
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2300/ 2300
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/80 R 14 85 T / 5.0-6.0 J 14-43
165/80 R 14 85 T / 5.0-6.0 J 14-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DACIA
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5748-001-00
ES/EU
E2*2001/116*03
Číslo TP
UK060800
Číslo ORV
UBE357506
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
08.09.2022 VYŘAZENO - MHMP-DB-124829/2022 BOHDALEC
Další záznamy
CO2: 220/132/164 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*44-45: 5.5-6.5 J 15-50; 185/65 R 15 88 T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)