SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2013
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVJS1339DD328866

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339DD328866

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2013
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
971 421 km
při prohlídce 24. 5. 2021

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let (všechny roky výroby): 635–948 tis. km (medián 815 000 km, 112 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Ollé autodoprava s.r.o.
od 24. 5. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2013 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
6. 5. 2013 Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel
16. 12. 2019 Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel
24. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel Ollé autodoprava s.r.o. (IČO 29132100) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2015201620172018201920202021 2. 5. 2014: 130 000 km4. 5. 2015: 260 000 km3. 5. 2016: 389 525 km2. 5. 2017: 515 795 km30. 4. 2018: 641 529 km29. 4. 2019: 748 715 km16. 12. 2019: 821 208 km21. 4. 2020: 852 737 km24. 5. 2021: 971 421 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 4. 2026 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé bez závad 10. 4. 2027
10. 4. 2025 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé bez závad 10. 4. 2026
11. 4. 2024 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé bez závad 11. 4. 2025
21. 6. 2023 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) – způsobilé bez závad
14. 4. 2023 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 4. 2024
19. 4. 2022 Pravidelná STK Benešov (č. 3223) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 4. 2023
24. 5. 2021 Evidenční kontrola Kroměříž (č. 3729) 971 421 km způsobilé bez závad
19. 4. 2021 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 19. 4. 2022
21. 4. 2020 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 852 737 km způsobilé bez závad 21. 4. 2021
16. 12. 2019 Evidenční kontrola Kroměříž (č. 3729) 821 208 km způsobilé bez závad
18. 10. 2019 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
29. 4. 2019 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 748 715 km způsobilé bez závad 29. 4. 2020
30. 4. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 641 529 km způsobilé bez závad 30. 4. 2019
2. 5. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 515 795 km způsobilé bez závad 2. 5. 2018
3. 5. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 389 525 km způsobilé bez závad 3. 5. 2017
4. 5. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 260 000 km způsobilé bez závad 4. 5. 2016
2. 5. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 130 000 km způsobilé bez závad 2. 5. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-14-05-0007
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-05-0007
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-05-0029
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-05-0008
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-04-0312
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-04-0323
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-10-0290
  9. Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-12-0145
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-04-0207
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-21-02-0207
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-04-0115
  13. Nový vlastník a provozovatel Ollé autodoprava s.r.o. (IČO 29132100)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-05-0202
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2023 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-22-04-1264
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2024 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-23-04-0794
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-23-10-0062
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2025 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-04-0935
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2026 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-25-04-0856
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2027 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-26-04-0625
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • ZB - 63/26 R alternativní rozměr pneumatik

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2013 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 66 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339DD328866
PČV
12634728
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2013
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6310+1310+1310
Provozní hmotnost
6600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-001-00
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo ORV
UBN232449
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
LS č. 11004681/13.
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 10.09.2026 ZÁPIS ALTERNATIVNÍHO ROZMRU PNEU:
385/65 RT 22,5 160J.

Další ověření (externí odkazy)