SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2014
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVJS1339DD337520

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339DD337520

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
S1
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 8. 1. 2026
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
Roman Vodica
od 4. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 1. 2014 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
6. 1. 2014 Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel
4. 1. 2019 Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 1. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 8. 1. 2026
3. 1. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 3. 1. 2025
2. 1. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 1. 2024
3. 1. 2022 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
3. 1. 2023
4. 1. 2021 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 1. 2022
9. 1. 2020 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 9. 1. 2021
2. 1. 2019 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 2. 1. 2020
2. 1. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad 2. 1. 2019
3. 1. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad 3. 1. 2018
5. 1. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad 5. 1. 2017
5. 1. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad 5. 1. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-01-0019
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-01-0011
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-01-0007
  6. Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-01-0065
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-01-0015
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-01-0012
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-01-0010
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-01-0020
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0062
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2014 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 126 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339DD337520
PČV
12908037
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6390; 1310; 1310
Provozní hmotnost
6320
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8121-001-00
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo ORV
UBN402986
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
6.1.2014 LS Č.2306706
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/41*0577*00
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
CHLADÍRENSKÝ
ISOTERMICKÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E, SPA 3/E - K, SPA 3/E - T
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
44 000/41 000
39 000/39 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
44 000/44 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
T 17 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
T 12 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
T 17 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.
Provoz soupravy při okamžité hmotnosti nad 48 t podléhá režimu
zvláštního užívání silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)