SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2013
  • ŠEDÁ

VINVAVJS1339DH328724

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339DH328724

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (20. 10. 2022 až 1. 11. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
10. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
10. 5. 2013
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníci v registru
KUMR RENT s.r.o.
od 1. 11. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 5. 2013 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
10. 5. 2013 Nový provozovatel Koritensky a.s. (IČO 26082934) Registr silničních vozidel
25. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel Koritensky a.s. (IČO 26082934) Registr silničních vozidel
20. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel Pro Resale Trucks, s.r.o. (IČO 14224801) Registr silničních vozidel
1. 11. 2022 Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 10. 2022 Pravidelná STK Vlachovo Březí (č. 3317) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
5. 10. 2023
11. 10. 2021 Pravidelná STK Vlachovo Březí (č. 3317) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
11. 10. 2022
3. 9. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 10. 2021
27. 4. 2020 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 4. 2021
8. 4. 2019 Pravidelná STK Vlachovo Březí (č. 3317) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
8. 4. 2020
23. 7. 2018 Evidenční kontrola Vlachovo Březí (č. 3317) – způsobilé bez závad
9. 4. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 4. 2019
19. 4. 2017 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 4. 2018
18. 4. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – nezpůsobilé
2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 4. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
19. 4. 2017
23. 4. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé bez závad 23. 4. 2016
2. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3318) – způsobilé bez závad 2. 5. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Koritensky a.s. (IČO 26082934)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-14-05-0019
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-15-04-0237
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-16-04-0163
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-17-04-0158
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-17-04-0187
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2019 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-18-04-0069
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-07-0048
  9. Nový vlastník a provozovatel Koritensky a.s. (IČO 26082934)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2020 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-19-04-0042
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-04-3727
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-09-0972
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2022 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-21-10-0044
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-22-10-0013
  15. Nový vlastník a provozovatel Pro Resale Trucks, s.r.o. (IČO 14224801)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171)
    Konec vyřazení z provozu BRNO
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2013 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 66 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339DH328724
PČV
12639878
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
10. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
10. 5. 2013
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6310; 1310; 1310
Provozní hmotnost
7320
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T 12000; 9000/ 8000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
8121-01
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo TP
UM979801
Číslo ORV
UBF690526
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)