SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2015
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVJS1339FH350940

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339FH350940

STK končí 20. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 1. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 1. 2015
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 44 dnů
platnost do 20. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 223 209 km
při prohlídce 2. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let (všechny roky výroby): 695–1 000 tis. km (medián 900 050 km, 95 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Zasilatelství Řehák s.r.o.
od 13. 8. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 1. 2015 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
29. 1. 2015 Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel
13. 8. 2020 Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 202020212022202320242025 2. 1. 2019: 470 576 km21. 12. 2020: 715 420 km2. 1. 2025: 1 223 209 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 12. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
20. 12. 2026
2. 1. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 1 223 209 km způsobilé bez závad 2. 1. 2026
2. 1. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 1. 2025
7. 12. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
7. 12. 2023
12. 5. 2022 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) – způsobilé bez závad
3. 1. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
3. 1. 2023
21. 12. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 715 420 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 12. 2021
7. 8. 2020 Evidenční kontrola Ústí nad Labem (č. 3516) – způsobilé bez závad
2. 1. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
2. 1. 2021
2. 1. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 470 576 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
2. 1. 2020
4. 1. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 1. 2019
3. 1. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé bez závad 3. 1. 2018
4. 1. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé bez závad 4. 1. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2016
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-01-0074
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-01-0260
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-01-0045
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-01-0014
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-08-0550
  8. Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-12-0148
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-01-0015
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-22-05-0075
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-12-0503
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-01-0017
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-01-0018
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-12-1497
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2015 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 117 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339FH350940
PČV
13357788
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 1. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 1. 2015
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6330+1410; 1310
Provozní hmotnost
7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13500
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-001-01
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo ORV
UBN056696
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)