SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2021
  • MODRÁ

VINVAVJS1339MD467214

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339MD467214

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
S1
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
19. 5. 2021
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 2021
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o.
od 8. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 5. 2021 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
19. 5. 2021 Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel
8. 6. 2026 Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 5. 2026 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 11. 5. 2027
23. 9. 2025 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) – způsobilé bez závad
12. 5. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
12. 5. 2026
10. 5. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
10. 5. 2025
9. 5. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 9. 5. 2024
9. 5. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
9. 5. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-05-0911
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-05-0064
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-05-0094
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-05-0055
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 110 15, PRAHA · protokol CZ-9933-25-09-0305
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-05-0063
  8. Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2021 v ČR v průměru 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 165 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (43)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
S1
Varianta
J06VLN3
Verze
D20K0
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339MD467214
PČV
16818294
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMULLER GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
19. 5. 2021
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 2021
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
6310+1310+1310
Provozní hmotnost
7050
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22,5 160J/ 11,75X22,5 ET120
385/55 R22,5 160J/ 11,75X22,5 ET120
385/55 R22,5 160J/ 11,75X22,5 ET120
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMULLER GMBH, RAKOUSKO
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X, E1 55R-01 0145
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-0447
ES/EU
e1*2007/46*0577*07
Číslo ORV
UBN905604
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102

Další ověření (externí odkazy)