SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2004
  • MODRÁ-TMAVÁ

VINVAVSAP3384Z204356

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3384Z204356

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PRAHA HLAVNÍ MĚSTO.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
15. 10. 2004
Datum 1. registrace v ČR
15. 10. 2004
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníci v registru
LKW TRADE s.r.o.
od 29. 10. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 10. 2004 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
15. 10. 2004 Nový provozovatel NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963) Registr silničních vozidel
25. 1. 2013 Nový vlastník NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963) Registr silničních vozidel
16. 10. 2015 Nový vlastník a provozovatel NIKA Logistics a.s. (IČO 03624188) Registr silničních vozidel
29. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 10. 2019 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) – způsobilé bez závad
14. 2. 2019 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 2. 2020
13. 2. 2018 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 2. 2019
1. 3. 2017 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
9. 2. 2018
27. 1. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
5 lehkých
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 1. 2016
28. 1. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
28. 1. 2015
17. 1. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 4.10.3.1 Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 1. 2014
20. 1. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
4 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 1. 2013
17. 1. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
2 lehké
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 1. 2012
22. 1. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 1. 2011
29. 1. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé bez závad 29. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2010 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-09-01-1021
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2011 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-10-01-0716
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-11-01-0603
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-12-01-0693
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-13-01-0713
  7. Nový vlastník NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-14-01-1271
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-15-01-1403
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  11. Nový vlastník a provozovatel NIKA Logistics a.s. (IČO 03624188)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-02-0448
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-03-0071
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-02-0659
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2020 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-19-02-0297
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-10-1231
  18. Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)
    Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2004 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 51,2 %

Srovnáváme s 123 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
Typ kód
SPA 3/E
VIN
VAVSAP3384Z204356
PČV
4725778
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
15. 10. 2004
Datum 1. registrace v ČR
15. 10. 2004
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13920/ 2550/ 2650
Rozvor [mm]
1310; 1310
Provozní hmotnost
6540
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
38000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
VAVSAP3384Z204356
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2508-120-00
Číslo TP
UF546098
Číslo ORV
UAZ015151
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
29.10.2019 MHMP-DV-19257/2019/VYS
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 13.02.2017 schválena tchnická způsobilost po přestavbě z valníkový na plošinový
pod čj CR3/2017/10/ODP/MJ.

Další ověření (externí odkazy)