SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
- 2014
- ŠEDÁ
VINVAVWS1339ED340490
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVWS1339ED340490
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 145 dnů (20. 8. 2020 až 12. 1. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA 3/E
- Typ
- / S1
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2014
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700) od 12. 1. 2021
- Vlastník: AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700) od 25. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 12. 2014 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2014 | Nový provozovatel | Ing. Oldřich Kotraš (IČO 43981186) | Registr silničních vozidel |
| 12. 11. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Cargo flow s.r.o. (IČO 26940833) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2021 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2021 | Nový provozovatel | AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700) | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 2026 | Nový vlastník | AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 10. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2027 |
| 2. 10. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2026 |
| 2. 10. 2024 | Technická silniční kontrola | Zlín (č. 7715) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 10. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2025 |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 10. 2024 |
| 5. 10. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2023 |
| 3. 3. 2022 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 10. 2022 |
| 11. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2020 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2021 |
| 17. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 12. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 12. 2020 |
| 20. 12. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 12. 2019 |
| 2. 1. 2018 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 1. 2019 |
| 21. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 12. 2017 |
| 4. 1. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2017 |
| 5. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Ing. Oldřich Kotraš (IČO 43981186)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2015
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-15-11-0090
-
Nový vlastník a provozovatel Cargo flow s.r.o. (IČO 26940833)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-16-01-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-16-12-0291
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2019 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-18-01-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2019 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-18-12-0986
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-12-0362
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-20-08-0430
-
Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2021 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-20-10-0295
-
Konec vyřazení z provozu BRNO
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-21-01-0296
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700)Konec vyřazení z provozu BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-10-0715
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-22-03-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-10-0464
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-10-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-10-0188Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-24-10-0018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-10-0253
-
Nový vlastník AUTOPROCHOR, s.r.o. (IČO 25557700)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2014 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 126 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA 3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVWS1339ED340490
- PČV
- 13311009
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2014
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13840/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6310 + 1310 + 1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T/ 12000
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000 - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 1. 8121
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*01
- Číslo ORV
- UBN399435
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVWS1339ED340490
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.