SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2014
  • ŠEDÁ

VINVAVWS1339ED342494

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVWS1339ED342494

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
S1
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
1. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2014
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
Miroslav Zíka s.r.o.
od 19. 4. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 9. 2014 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
1. 9. 2014 Nový provozovatel TRANSPORTLINE s.r.o. (IČO 28682131) Registr silničních vozidel
5. 10. 2017 Nový vlastník TRANSPORTLINE s.r.o. (IČO 28682131) Registr silničních vozidel
19. 4. 2021 Nový vlastník a provozovatel Miroslav Zíka s.r.o. (IČO 08922195) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2026 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad 10. 3. 2027
5. 11. 2024 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad 21. 10. 2025
21. 10. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 1.1.9.2.1 Dálkové ovládání odkalovacího zařízení vzduchojemu, je-li vyžadováno, chybí nebo není funkční (autobusy). lehká
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
20. 11. 2024
16. 10. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 10. 2024
11. 10. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 10. 2023
14. 10. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
14. 10. 2022
9. 4. 2021 Evidenční kontrola Hořovice (č. 3217) – způsobilé bez závad
23. 9. 2020 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) – způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 9. 2021
23. 10. 2019 Opakovaná STK Kladno (č. 3214) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 10. 2020
2. 10. 2019 Pravidelná STK Kladno (č. 3214) – dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.4.1.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 11. 2019
4. 10. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3106) – způsobilé bez závad 4. 10. 2019
12. 10. 2017 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3242) – způsobilé bez závad 2. 10. 2018
2. 10. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3242) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
1. 11. 2017
30. 9. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) – způsobilé bez závad 30. 9. 2017
6. 10. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé bez závad 6. 10. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel TRANSPORTLINE s.r.o. (IČO 28682131)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2018
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2017 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-17-10-0020
  5. Nový vlastník TRANSPORTLINE s.r.o. (IČO 28682131)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2018 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-17-10-0718
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-10-0322
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2019 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-10-0027
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-10-0247
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2021 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-20-09-1028
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-21-04-0046
  12. Nový vlastník a provozovatel Miroslav Zíka s.r.o. (IČO 08922195)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-10-3789
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-10-2424
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-10-3911
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-10-4859
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-11-1081
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  19. Konec vyřazení z provozu PLZEŇ
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-26-03-2096
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (SCHWARZMÜLLER SPA 3/E 2014 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 126 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
S1
Typ kód
S1
VIN
VAVWS1339ED342494
PČV
13188681
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
1. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2014
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6340;1310; 1310
Provozní hmotnost
6450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T12000;9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo ORV
UBL268820
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/41*0577*00
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
CHLADÍRENSKÝ
ISOTERMICKÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E, SPA 3/E - K, SPA 3/E - T
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
44 000/41 000
39 000/39 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
44 000/44 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
T 17 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
T 12 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
T 17 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.
Provoz soupravy při okamžité hmotnosti nad 48 t podléhá režimu
zvláštního užívání silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)