RENAULT KANGOO EXPRESS

  • 2005
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1461 cm³
  • 48 kW ≈ 65 k

VINVF1FC07AF32816789

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FC07AF32816789

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
28. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
28. 1. 2005
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1461 cm³
Výkon
48 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 16. 5. 2019
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
274 679 km
při prohlídce 16. 5. 2017

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2005 při prohlídce v roce 2017: 122–211 tis. km (medián 163 524 km, 296 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Arabela truck s.r.o.
od 15. 5. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 1. 2005 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
28. 1. 2005 Nový provozovatel Truck Point, a.s. (IČO 27468313) Registr silničních vozidel
16. 1. 2009 Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
15. 5. 2017 Nový vlastník a provozovatel Arabela truck s.r.o. (IČO 24240192) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2010201220142016 13. 1. 2009: 89 384 km16. 3. 2009: 93 321 km1. 3. 2011: 158 232 km26. 2. 2013: 237 488 km28. 2. 2013: 237 497 km27. 2. 2015: 264 562 km5. 3. 2015: 264 565 km12. 5. 2017: 274 570 km16. 5. 2017: 274 679 km16. 5. 2017: 274 679 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 5. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 274 679 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
16. 5. 2019
16. 5. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 274 679 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
16. 5. 2019
12. 5. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3606) 274 570 km způsobilé bez závad
5. 3. 2015 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 264 565 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
27. 2. 2017
27. 2. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 264 562 km nezpůsobilé
4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 2. 2013 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 237 497 km způsobilé bez závad 26. 2. 2015
26. 2. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 237 488 km nezpůsobilé
5 vážných, 1 nebezpečná
  • 1.4.1.1.2 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, zcela nebrzdí a při jízdní zkoušce se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.5.2.2 Korekce sklonu světlometů není plně funkční. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 6.2.3.1 Dveře nelze z venku nebo zevnitř otevřít nebo spolehlivě zavřít nebo nelze dveře otevřít v plném rozsahu. vážná
1. 3. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 158 232 km způsobilé
2 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 3. 2013
16. 3. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 93 321 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 3. 2011
13. 1. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3606) 89 384 km způsobilé bez závad 13. 1. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel Truck Point, a.s. (IČO 27468313)
  2. Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-09-01-0311
  4. Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2011 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-09-03-0595
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2013 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2013 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-11-03-0037
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-13-02-0894
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-13-02-1023
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-15-02-0976
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2017 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2017 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-15-03-0219
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3606-17-05-0684
  13. Nový vlastník a provozovatel Arabela truck s.r.o. (IČO 24240192)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-17-05-1023
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-17-05-1012
  15. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT KANGOO EXPRESS 2005 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,8 %

Srovnáváme s 608 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO EXPRESS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Varianta
FC07
Verze
FC07AF
Typ kód
FC
VIN
VF1FC07AF32816789
PČV
9584078
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
28. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
28. 1. 2005
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
K9K A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
48 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
146

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,76
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,5 / 4,9 / 5,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
71.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2600
Provozní hmotnost
1130
Hmotnosti provozní Do
1267
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1675/ 1675
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
825/ 825
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
525/ 525
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2500/ 2500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 85 R(S) / 5.5 J 14-36
165/70 R 14 85 R(S) / 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3824-163-01
Číslo TP
UI896743
Číslo ORV
UAZ542085
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOČ.VYŘ.Č. 684/2016- PŘEVOD V DEPOZITU-ORV+RZ ZASLÁNY NA ÚŘAD 24/5/2017 ZASLÁNO POŠTOU, MHMP-DB-98947/17 RZ + ORV VYŘAZENO-BOH 07.01.2020 VYŘAZENÍ Z PROVOZU POD Č. JD. MHMP-DBŘ-3379/2020 07.01.2020 OZNÁMENÍ ADRESY A ÚČELU UŽITÍ VOZIDLA; DNE 15.05.2026 BYLY 2 X RZ A ORV SKARTOVÁNY. PŘI UKONČENÍ VYŘAZENÍ JE NUTNÉ VYSTAVIT NOVÉ RZ A ORV.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*44-45: 5.5 J 14-36; 165/70 R 14 89/87 R
5.5 J 14-36; 165/70 R 14 C 89/87 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)