RENAULT MASTER

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2464 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF1FDA2D643067209

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDA2D643067209

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Zánik pojištění.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 149 dnů (30. 1. 2017 až 28. 6. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER FD / FD
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
28. 4. 2010
Datum 1. registrace v ČR
28. 4. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2464 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
448 288 km
při prohlídce 10. 9. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 192–372 tis. km (medián 281 009 km, 833 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
METUZ s.r.o.
od 7. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 4. 2010 První registrace Ondřej Mokrý (IČO 67616691) Registr silničních vozidel
13. 2. 2012 Nový vlastník Ondřej Mokrý (IČO 67616691) Registr silničních vozidel
22. 2. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
28. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel CONWORK s.r.o. (IČO 06021794) Registr silničních vozidel
7. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel METUZ s.r.o. (IČO 04186915) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000300 000400 000500 000 20152017201920212023 22. 4. 2014: 208 000 km17. 2. 2016: 313 878 km25. 1. 2017: 320 150 km27. 6. 2017: 329 904 km14. 2. 2018: 340 796 km29. 8. 2018: 342 421 km23. 3. 2020: 378 544 km25. 3. 2020: 378 573 km5. 5. 2022: 418 923 km10. 9. 2024: 448 288 km10. 9. 2024: 448 288 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 9. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 448 288 km nezpůsobilé
8 lehkých, 1 nebezpečná
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 4.2.1.1.5 Na vozidle nesvítí žádná zadní obrysová svítilna nebo na straně do vozovky nesvítí žádná zadní obrysová svítilna včetně doplňkové obrysové svítilny. nebezpečná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
10. 9. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 448 288 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
10. 9. 2026
5. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Chotěboř (č. 3629) 418 923 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 5. 2024
25. 3. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 378 573 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 3. 2022
23. 3. 2020 Měření emisí Lukavice (č. 460323) 378 544 km způsobilé bez závad 23. 3. 2022
29. 8. 2018 Evidenční kontrola Chrudim (č. 3647) 342 421 km způsobilé bez závad
14. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Pardubický kraj (č. 3643) 340 796 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
14. 2. 2020
27. 6. 2017 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3622) 329 904 km způsobilé bez závad
25. 1. 2017 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3622) 320 150 km způsobilé bez závad
17. 2. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3216) 313 878 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
17. 2. 2018
22. 4. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3230) 208 000 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 4. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Ondřej Mokrý (IČO 67616691)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2014
  2. Nový vlastník Ondřej Mokrý (IČO 67616691)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-14-04-0704
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-16-02-0530
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-01-1136
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-06-1855
  9. Nový vlastník a provozovatel CONWORK s.r.o. (IČO 06021794)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2020 · stanice: FÁBLOVKA 404, 53352, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-18-02-0276
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-18-08-0819
  12. Nový vlastník a provozovatel METUZ s.r.o. (IČO 04186915)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-03-1076
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2024 · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-22-05-0176
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-09-0471
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-09-0488
  16. Vyřazení z provozu Zánik pojištění
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (RENAULT MASTER 2010 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,2 %

Srovnáváme s 1 283 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER FD / FD
Varianta
FDA2
Verze
FDA2D6
Typ kód
FD
VIN
VF1FDA2D643067209
PČV
8778819
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
28. 4. 2010
Datum 1. registrace v ČR
28. 4. 2010
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
G9U A 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2464
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
279 / 205 / 230
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.6 / 7.7 / 8.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2625
Za jízdy
74.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4899/ 1990/ 2152
Rozvor [mm]
3078
Provozní hmotnost
1890
Hmotnosti provozní Do
2161
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2800/ 2800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1570/ 1570
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4800/ 4800
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 16 C 104/102 R/ 6.0 J 16-66
195/65 R 16 C 104/102 R/ 6.0 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Renault, Billancourt, Francie
Výrobní číslo karoserie
VF1FDA2D643067209
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3825-816-01
Číslo ORV
UAT537364
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS 2003/76B 7.4.2025 - S-MHMP 321799/2025 - VEDENO ŘÍZENÍ O VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU 16.5.2025-Vozidlo vyřazeno z provozu na základě Rozhodnutí S-MHMP 321799/2025 z důvodu zániku pojištění.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 368
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)