RENAULT MASTER

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2463 cm³
  • 84 kW ≈ 114 k

VINVF1FDBUH635501092

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDBUH635501092

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER D FDBU VF1FDBUD5 / FD
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
30. 3. 2006
Datum 1. registrace v ČR
30. 3. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2463 cm³
Výkon
84 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
314 477 km
při prohlídce 5. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 233–398 tis. km (medián 314 477 km, 263 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
STATEK LOMNICE, spol. s r.o.
od 29. 4. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 3. 2006 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
30. 3. 2006 Nový provozovatel STATEK LOMNICE, spol. s r.o. (IČO 49023420) Registr silničních vozidel
29. 4. 2010 Nový vlastník STATEK LOMNICE, spol. s r.o. (IČO 49023420) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 201120142017202020232026 25. 3. 2010: 92 600 km22. 3. 2012: 123 280 km20. 3. 2014: 154 376 km17. 3. 2016: 188 511 km12. 3. 2018: 233 725 km13. 3. 2018: 233 821 km12. 4. 2018: 235 901 km10. 3. 2020: 275 334 km8. 3. 2022: 297 632 km6. 3. 2024: 306 329 km6. 3. 2024: 306 331 km5. 3. 2026: 313 475 km5. 3. 2026: 314 477 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 3. 2026 Pravidelná STK Třeboň (č. 3322) 314 477 km způsobilé bez závad 5. 3. 2028
5. 3. 2026 Měření emisí Třeboň (č. 430307) 313 475 km způsobilé bez závad 5. 3. 2028
6. 3. 2024 Pravidelná STK Třeboň (č. 3322) 306 331 km způsobilé bez závad 6. 3. 2026
6. 3. 2024 Měření emisí Třeboň (č. 430307) 306 329 km způsobilé bez závad 6. 3. 2026
8. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Třeboň (č. 3322) 297 632 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
8. 3. 2024
10. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Třeboň (č. 3322) 275 334 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
10. 3. 2022
12. 4. 2018 Opakovaná STK Třeboň (č. 3322) 235 901 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 3. 2020
13. 3. 2018 Pravidelná STK Třeboň (č. 3322) 233 821 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 4.3.2.2 Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. vážná
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 4. 2018
12. 3. 2018 Měření emisí Třeboň (č. 430307) 233 725 km – bez závad 12. 3. 2020
17. 3. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3322) 188 511 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 3. 2018
20. 3. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3322) 154 376 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 3. 2016
22. 3. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 123 280 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 3. 2014
25. 3. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3322) 92 600 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel STATEK LOMNICE, spol. s r.o. (IČO 49023420)
  2. Nový vlastník STATEK LOMNICE, spol. s r.o. (IČO 49023420)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2016 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2018 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2018 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-18-03-0408
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2020 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-18-04-0557
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-20-03-0334
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-22-03-0294
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-24-03-0257
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2028 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 37901, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-26-03-0233
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2006 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,4 %

Srovnáváme s 1 023 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER D FDBU VF1FDBUD5 / FD
Varianta
FDBU
Verze
FDBUH6
Typ kód
FD
VIN
VF1FDBUH635501092
PČV
8771238
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
30. 3. 2006
Datum 1. registrace v ČR
30. 3. 2006
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
G9U A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
84 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2463
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5399/ 1990/ 2403
Rozvor [mm]
3 578
Provozní hmotnost
1946
Hmotnosti provozní Do
2220
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5300/ 5300
Zatížení střechy
335
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.0 J 16-66
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.0 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3825-437-01
Číslo TP
UB252107
Číslo ORV
UBB074189
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
LS č. 9060000673 ukončena 29.4.2010. A50-X

Další ověření (externí odkazy)