RENAULT MASTER

  • 2004
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2463 cm³
  • 73 kW ≈ 99 k

VINVF1FDCVM531162939

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDCVM531162939

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER FDCV / FD
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 4. 2004
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2463 cm³
Výkon
73 kW
Kategorie
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
228 352 km
při prohlídce 8. 12. 2021

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 226–391 tis. km (medián 306 144 km, 338 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Josef Pirohanič - AUTOSLUŽBY
od 17. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 4. 2004 První registrace Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471) Registr silničních vozidel
17. 1. 2011 Nový vlastník Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471) Registr silničních vozidel
17. 1. 2011 Nový provozovatel KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. (IČO 25060996) Registr silničních vozidel
30. 5. 2018 Nový provozovatel Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471) Registr silničních vozidel
8. 11. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel Josef Pirohanič - AUTOSLUŽBY (IČO 10380965) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201120132015201720192021 26. 4. 2010: 68 077 km14. 1. 2011: 77 311 km25. 4. 2012: 93 928 km25. 4. 2014: 120 311 km25. 4. 2016: 146 482 km25. 4. 2017: 160 123 km24. 4. 2018: 173 835 km24. 5. 2018: 174 632 km8. 11. 2018: 174 930 km11. 12. 2019: 199 442 km8. 12. 2021: 228 352 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 8. 2022 Evidenční kontrola Chodov (č. 3428) – způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
8. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Chodov (č. 3428) 228 352 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 12. 2023
11. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Karlovy Vary (č. 3420) 199 442 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 12. 2021
8. 11. 2018 Evidenční kontrola Karlovy Vary (č. 3420) 174 930 km způsobilé bez závad
24. 5. 2018 Evidenční kontrola Karlovy Vary (č. 3420) 174 632 km způsobilé bez závad
24. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Karlovy Vary (č. 3420) 173 835 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 4. 2020
25. 4. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3434) 160 123 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
25. 4. 2018
25. 4. 2016 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3434) 146 482 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.2.3 Protiskluzové pokrytí pedálu chybí, je volné nebo opotřebené tak, že je neplní svou funkci. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
25. 4. 2017
25. 4. 2014 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3434) 120 311 km způsobilé bez závad 25. 4. 2016
25. 4. 2012 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3434) 93 928 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 4. 2014
14. 1. 2011 Evidenční kontrola Karlovarský kraj (č. 3434) 77 311 km způsobilé bez závad 14. 1. 2011
26. 4. 2010 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3421) 68 077 km způsobilé
2 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2012 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 36401, TOUŽIM · protokol CZ-3421-10-04-0554
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-11-01-0299
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov
  4. Nový vlastník Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471)
    Nový provozovatel KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. (IČO 25060996)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2014 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-12-04-1190
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2016 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-14-04-1181
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-16-04-1553
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2018 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-17-04-1366
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2019 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-18-04-1215
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-18-05-1251
  11. Nový provozovatel Karlovarská teplárenská, a.s. (IČO 49790471)
  12. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-18-11-0318
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-19-12-0393
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2023 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-21-12-0188
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-22-08-0102
  16. Nový vlastník a provozovatel Josef Pirohanič - AUTOSLUŽBY (IČO 10380965)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2004 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,4 %

Srovnáváme s 925 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER FDCV / FD
Varianta
FDCV
Verze
FDCVM5
Typ kód
FD
VIN
VF1FDCVM531162939
PČV
11939553
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POJÍZDNÁ DÍLNA
Výrobce vozidla
RENAULT
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 4. 2004
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ SPECIÁLNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
G9U A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
73 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2463
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
132

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5899/ 1990/ 2654
Rozvor [mm]
4078
Provozní hmotnost
2400
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2060/ 2060
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3825-529-00
Číslo ORV
UBM841607
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*13: 2 654 - 2 722
*N.1/N.2: 6.0 J 16-66; 205/75 R 16 C 110/108 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOSTAVBA PROVEDENA DNE 31.03.2004, ČJ. C-1200-01, KOV KAROSÁRNA A SLÉVÁRNA VELIM, BOHUSLAV KOLÁŘ A SYNOVÉ, DVOŘÁKOVA, 281 01 VELIM, IČ: 125 25 235 - SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL, POJÍZDNÁ DÍLNA
VYSTAVEN NOVÝ TP ZA POPSANÝ ORIGINÁL Č. BF384869

Další ověření (externí odkazy)