RENAULT MASTER
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2464 cm³
- 107 kW ≈ 145 k
VINVF1FDCYL638646917
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDCYL638646917
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER FD / FD
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 3. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2464 cm³
- Výkon
- 107 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786) od 1. 12. 2025
- Provozovatel: Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786) od 1. 12. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 227–387 tis. km (medián 300 652 km, 464 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 3. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 13. 3. 2018 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 13. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Hořický (IČO 65863054) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 6. 2026 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | 326 515 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 6. 2028 |
| 16. 6. 2026 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 326 494 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 16. 6. 2026 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 326 513 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | 300 020 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 2. 2026 |
| 27. 2. 2024 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 300 019 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2026 |
| 1. 3. 2022 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 267 418 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 3. 2024 |
| 1. 3. 2022 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 267 397 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | 222 983 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2022 |
| 4. 3. 2020 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 222 981 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2022 |
| 22. 12. 2017 | Před registrací + měření emisí | Zlínský kraj (č. 3768) | 162 240 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 12. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-17-12-0911
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Jiří Hořický (IČO 65863054)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2020 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-20-03-0147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-03-0048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-24-02-0928
-
Nový vlastník a provozovatel Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-26-06-0821
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2008 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,4 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,3 %
Srovnáváme s 1 245 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER FD / FD
- Varianta
- FDCY
- Verze
- FDCYL6
- Typ kód
- FD
- VIN
- VF1FDCYL638646917
- PČV
- 15066684
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 3. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- G9U B 6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 107 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2464
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 159
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83-05B /
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11 / 7.8 / 9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 74.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5899/ 1990/ 2403
- Rozvor [mm]
- 4078
- Rozchod [mm]
- 1750/ 1730/ /
- Provozní hmotnost
- 2026
- Hmotnosti provozní Do
- 2323
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2060/ 2060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘ.A50-X, TYP 059
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3825-871-00
- Číslo ORV
- UBK142994
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X
Variabilní provedení vozidla:
*14: 2 496
*20-21: 6.0 J 16-66; 205/75 R 16 C 110/108 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., zákona č. 239/2013 Sb.
1. registrace vozidla dle TP Italské republiky: 27.03.2008.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FDCYL638646917
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.