RENAULT TRAFIC

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF1FLAMA67Y183752

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FLAMA67Y183752

STK propadla 13. 4. 2023. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
RENAULT TRAFIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 4. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FLAMA6 / FL
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
10. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 4. 2023
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
345 305 km
při prohlídce 13. 4. 2021

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 191–319 tis. km (medián 252 690 km, 940 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Multi Broker s.r.o.
od 1. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 1. 2007 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
10. 1. 2007 Nový vlastník a provozovatel PONTEKO s.r.o. (IČO 27692655) Registr silničních vozidel
22. 5. 2017 Nový vlastník a provozovatel ihračkářství s.r.o. (IČO 02768411) Registr silničních vozidel
6. 8. 2018 Nový vlastník Cavallino Group s.r.o. (IČO 04538749) Registr silničních vozidel
1. 2. 2021 Nový vlastník Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567) Registr silničních vozidel
1. 2. 2021 Nový provozovatel Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20122014201620182020 19. 1. 2011: 121 797 km18. 1. 2013: 180 923 km19. 12. 2014: 232 659 km14. 11. 2016: 287 441 km28. 11. 2016: 288 324 km19. 5. 2017: 299 729 km27. 7. 2018: 324 874 km21. 2. 2019: 332 025 km28. 1. 2021: 343 263 km13. 4. 2021: 345 304 km13. 4. 2021: 345 305 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 4. 2021 Pravidelná STK Praha (č. 3126) 345 305 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 4. 2023
13. 4. 2021 Měření emisí Praha (č. 410445) 345 304 km způsobilé bez závad 13. 4. 2023
28. 1. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3126) 343 263 km způsobilé bez závad
21. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3124) 332 025 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
21. 2. 2021
27. 7. 2018 Evidenční kontrola Brno (č. 3761) 324 874 km způsobilé bez závad
19. 5. 2017 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3769) 299 729 km způsobilé bez závad
28. 11. 2016 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3769) 288 324 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 11. 2018
14. 11. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3769) 287 441 km dočasně způsobilé
2 lehké, 6 vážných
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo trhlina o šířce nebo hloubce přesahující zjevně 1,5 mm vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá brzdová svítilna (v případě dvou a více svítilen). vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 12. 2016
19. 12. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3769) 232 659 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
19. 12. 2016
18. 1. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3758) 180 923 km způsobilé bez závad 18. 1. 2015
19. 1. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3725) 121 797 km způsobilé bez závad 19. 1. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový vlastník a provozovatel PONTEKO s.r.o. (IČO 27692655)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-11-01-0638
  3. Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2015 · stanice: ROHLENKA 250, 66451, JIŘÍKOVICE · protokol CZ-3758-13-01-0326
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2015 · stanice: ROHLENKA 250, 66451, JIŘÍKOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2016 · stanice: TRNKOVA 2785/144A, 62800, BRNO - LÍŠEŇ · protokol CZ-3769-14-12-0258
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2016 · stanice: TRNKOVA 2785/144A, 62800, BRNO - LÍŠEŇ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: TRNKOVA 2785/144A, 62800, BRNO - LÍŠEŇ · protokol CZ-3769-16-11-0264
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2018 · stanice: TRNKOVA 2785/144A, 62800, BRNO - LÍŠEŇ · protokol CZ-3769-16-11-0508
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TRNKOVA 2785/144A, 62800, BRNO - LÍŠEŇ · protokol CZ-3769-17-05-0465
  9. Nový vlastník a provozovatel ihračkářství s.r.o. (IČO 02768411)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 61900, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-18-07-1424
  11. Nový vlastník Cavallino Group s.r.o. (IČO 04538749)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-19-02-0605
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-21-01-1545
  14. Nový vlastník Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567)
    Nový provozovatel Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2023 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-21-04-0497
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (RENAULT TRAFIC 2007 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,4 %

Srovnáváme s 1 429 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FLAMA6 / FL
Varianta
FLAM
Verze
FLAMA6
Typ kód
FL
VIN
VF1FLAMA67Y183752
PČV
12068746
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
S
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
10. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2007
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9R E 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 2625
Za jízdy
72.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4782/ 1904/ 1915
Rozvor [mm]
3 098
Provozní hmotnost
1753
Hmotnosti provozní Do
2010
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2770/ 2770
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 450/ 1 450
1 550/ 1 550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4770/ 4770
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 106/104 T / 6.0 J 16-50
215/65 R 16 C 106/104 T / 6.0 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5020-222-00
Číslo TP
UJ784551
Číslo ORV
UBA613872
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*14: 1 978
*20-21: 6.0 J 16-50; 195/65 R 16 C 100/98 T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)