RENAULT TRAFIC

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF1JLAMASCY420049

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JLAMASCY420049

RENAULT TRAFIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC JL / JL
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
27. 12. 2011
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
211 591 km
při prohlídce 26. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 184–316 tis. km (medián 242 121 km, 751 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace
od 6. 2. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 12. 2011 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
27. 12. 2011 Nový provozovatel Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace (IČO 70885222) Registr silničních vozidel
6. 2. 2017 Nový vlastník Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace (IČO 70885222) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 20162018202020222024 16. 12. 2015: 93 850 km17. 1. 2017: 114 650 km12. 12. 2017: 132 562 km12. 12. 2017: 132 562 km3. 12. 2019: 161 701 km24. 11. 2021: 173 958 km25. 11. 2021: 173 959 km22. 11. 2023: 186 719 km25. 11. 2025: 211 591 km26. 11. 2025: 211 591 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 11. 2025 Pravidelná STK Obrnice (č. 3535) 211 591 km způsobilé bez závad 26. 11. 2027
25. 11. 2025 Měření emisí Obrnice (č. 450813) 211 591 km způsobilé bez závad 25. 11. 2027
22. 11. 2023 Pravidelná STK Obrnice (č. 3535) 186 719 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 11. 2025
25. 11. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 173 959 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 11. 2023
24. 11. 2021 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 173 958 km způsobilé bez závad 24. 11. 2023
3. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Teplice (č. 3531) 161 701 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 12. 2021
12. 12. 2017 Pravidelná STK Teplice (č. 3531) 132 562 km způsobilé
2 lehké
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
12. 12. 2019
12. 12. 2017 Pravidelná STK Teplice (č. 3531) 132 562 km způsobilé
2 lehké
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
12. 12. 2019
17. 1. 2017 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3531) 114 650 km způsobilé bez závad
16. 12. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3531) 93 850 km způsobilé bez závad 16. 12. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 27. 12. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2017 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-17-01-0466
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2019 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-17-12-0407
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2019 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-17-12-0417
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2021 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-19-12-0077
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-11-2752
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-23-11-0597
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2027 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-25-11-0617
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT TRAFIC 2011 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,1 %

Srovnáváme s 992 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC JL / JL
Varianta
JLAM
Verze
JLAMAS
Typ kód
JL
VIN
VF1JLAMASCY420049
PČV
7453426
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
27. 12. 2011
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2011
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9R M 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 6.8 / 7.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 2625
Za jízdy
72.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4782/ 1904/ 1940
Rozvor [mm]
3098
Provozní hmotnost
1976
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2835/ 2835
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1450/ 1450
1550/ 1550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4755/ 4755
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 16 C 100/98 T/ 6.0 J 16-50
195/65 R 16 C 100/98 T/ 6.0 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1JLAMASCY420049
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
8 / 8 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5020-198-00
Číslo TP
UE549938
Číslo ORV
UAR446783
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)