RENAULT KANGOO

  • 2008
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • benzin (BA)
  • 1149 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1KC1DBF39737147

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC1DBF39737147

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.2 VF1KC0FAF / KC
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2008
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1149 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
N1 – Nákladní automobil skříňový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
94 438 km
při prohlídce 25. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 154–265 tis. km (medián 202 250 km, 557 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníků v registru
AGRO Hoštka a.s.
od 10. 7. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 6. 2008 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
11. 6. 2008 Nový provozovatel AGRO Hoštka a.s. (IČO 49096150) Registr silničních vozidel
10. 7. 2013 Nový vlastník AGRO Hoštka a.s. (IČO 49096150) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000 2013201520172019202120232025 30. 5. 2012: 27 274 km22. 5. 2014: 36 899 km18. 5. 2016: 46 112 km18. 5. 2018: 53 118 km13. 5. 2020: 61 908 km13. 5. 2020: 61 923 km5. 5. 2022: 72 249 km11. 5. 2022: 72 350 km13. 5. 2024: 83 084 km25. 5. 2026: 94 407 km25. 5. 2026: 94 438 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 5. 2026 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 94 438 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 5. 2028
25. 5. 2026 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 94 407 km způsobilé bez závad 25. 5. 2028
13. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 83 084 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
13. 5. 2026
11. 5. 2022 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3532) 72 350 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 5. 2024
5. 5. 2022 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 72 249 km způsobilé bez závad 5. 5. 2024
13. 5. 2020 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3532) 61 923 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 5. 2022
13. 5. 2020 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 61 908 km způsobilé bez závad 13. 5. 2022
18. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 53 118 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
18. 5. 2020
18. 5. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 46 112 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 5. 2018
22. 5. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3532) 36 899 km způsobilé bez závad 22. 5. 2016
30. 5. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 27 274 km způsobilé bez závad 30. 5. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel AGRO Hoštka a.s. (IČO 49096150)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2014 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
  3. Nový vlastník AGRO Hoštka a.s. (IČO 49096150)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-05-1262
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2022 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-20-05-0362
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2024 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-22-05-0337
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-05-0602
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2028 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-26-05-1202
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT KANGOO 2008 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,7 %

Srovnáváme s 1 220 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.2 VF1KC0FAF / KC
Varianta
KC1D
Verze
KC1DBF
Typ kód
KC
VIN
VF1KC1DBF39737147
PČV
6603635
Druh vozidla
Nákladní automobil skříňový
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
D4F F 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1149
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
154

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 6.9 / 5.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 4125
Za jízdy
70.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4035/ 1672/ 1835
Rozvor [mm]
2605
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1150
Hmotnosti provozní Do
1287
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1805/ 1805
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
1080/ 1080
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
573/ 573
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2400/ 2400
Ložná délka
1290
Ložná šířka
1400
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 89/87 R/ 5,5 J 14-36
165/70 R 14 89/87 R/ 5,5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE/TECHSPORT S.R.O.
Výrobní číslo karoserie
VF1KC1DBF39737147
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-059-00
ES/EU
E2*98/14*0164
Číslo TP
UC702401
Číslo ORV
UAL428013
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU TYPOVÉ HOMOLOGACE ES E2*98/14*0164* PŘED DOSTAVBOU
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *14: 1877
*20-21: 5,5 J 14-36; 165/70 R 14 C 89/87 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
NA VÝROBNÍM STÍTKU JE UVEDENA HOMOLOGACE ES E2*98/14*0164* PŘED ÚPRAVOU NA KATEGORII N1
VOZIDLO JE VYBAVENO PŘEPÁŽKOU, PŘÍPADNÁ DEMONTÁŽ SE POVAŽUJE ZA PŘESTAVBU

Další ověření (externí odkazy)