RENAULT KANGOO
- 2009
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- benzin (BA)
- 1149 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VINVF1KC1DBF40985605
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC1DBF40985605
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 150 dnů (15. 11. 2010 až 14. 4. 2011). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2009
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1149 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) od 30. 9. 2024
- Provozovatel: Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) od 30. 9. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 156–268 tis. km (medián 201 852 km, 432 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 7. 2009 | První registrace | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2010 | Nový provozovatel | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 15. 11. 2010 | Nový vlastník | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 15. 11. 2010 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2011 | Nový provozovatel | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Krbeček (IČO 48778419) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 273 449 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2027 |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3804) | 245 731 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 10. 2025 |
| 27. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3804) | 220 603 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 10. 2023 |
| 23. 10. 2019 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | 198 063 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 10. 2021 |
| 22. 10. 2019 | Měření emisí | Konice (č. 470905) | 198 058 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2021 |
| 21. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3851) | 168 734 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 12. 2019 |
| 12. 8. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | 122 016 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2017 |
| 26. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | 79 500 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2015 |
| 16. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3846) | 30 810 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2011 |
| 15. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3104) | 35 332 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
-
Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Nový provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2013Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-10-11-0980
-
Nový provozovatel RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVELEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Krbeček (IČO 48778419)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2015 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-13-07-0565
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2017 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-15-08-0169
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2019 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-17-12-2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2021 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-19-10-0434
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2023 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-21-10-1416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2025 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-23-10-1146
-
Nový vlastník a provozovatel Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2027 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-25-11-0704
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (RENAULT KANGOO 2009 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 83,1 %
Srovnáváme s 687 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Varianta
- KC1D
- Verze
- KC1DBF
- Typ kód
- KC
- VIN
- VF1KC1DBF40985605
- PČV
- 6106411
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2009
- Druh (typ)
- KOMBI 5DV.SAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- D4F F 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 5500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1149
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2002/80B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.9 / 5.8 / 6.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 4125
- Za jízdy
- 70.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1672/ 1835
- Rozvor [mm]
- 2605
- Provozní hmotnost
- 1145
- Hmotnosti provozní Do
- 1275
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1805/ 1805
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 890/ 890
1080/ 1080
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 573/ 573
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2400/ 2400
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF1KC1DBF40985605
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3824-394-02
- ES/EU
- E2*98/14*0164
- Číslo ORV
- UBK244626
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ls č. 1302205814 ze dne 30.03.2009 Ukončení leasingu dne 15.09.2010.
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*14: 1 877
*20-21: 5.5 J 14-36; 165/70 R 14 C 89/87 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1KC1DBF40985605
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.