RENAULT THALIA

  • 2003
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1461 cm³
  • 48 kW ≈ 65 k

VINVF1LB07CF27961943

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB07CF27961943

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B VF1LBO7CF / B
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
8. 1. 2003
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 2003
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1461 cm³
Výkon
48 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
330 803 km
při prohlídce 23. 1. 2019

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 94–173 tis. km (medián 133 780 km, 1 728 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníků v registru
Uhlíř-MC s.r.o.
od 8. 1. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 1. 2003 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
8. 1. 2003 Nový vlastník a provozovatel Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20102012201420162018 5. 1. 2009: 162 000 km4. 1. 2011: 250 400 km4. 1. 2013: 273 388 km7. 1. 2015: 290 445 km17. 1. 2017: 305 890 km23. 1. 2019: 330 803 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 330 803 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
23. 1. 2021
17. 1. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 305 890 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
17. 1. 2019
7. 1. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 290 445 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
7. 1. 2017
4. 1. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 273 388 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
4. 1. 2015
4. 1. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3209) 250 400 km způsobilé
4 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 1. 2013
5. 1. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3209) 162 000 km způsobilé bez závad 5. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový vlastník a provozovatel Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399)
  2. Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2013 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2017 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-01-0589
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-01-1135
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT THALIA 2003 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,4 %

Srovnáváme s 2 820 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B VF1LBO7CF / B
Varianta
LB07
Verze
LBO7CF
Typ kód
B
VIN
VF1LB07CF27961943
PČV
5074487
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
8. 1. 2003
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 2003
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K9KA7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
48 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
163
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.76
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
DLE ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6 / 4 / 4.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
72.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4150/ 1639/ 1417
Rozvor [mm]
2471
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1020
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1150/ 1150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
510/ 510
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2350/ 2350
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
70
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1LB07CF27961943
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3888-140-01
Číslo TP
AP746372
Číslo ORV
BAA138313
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
Doplňkový text na TP
eu č. 2001/1A, Airbag 2x

Další ověření (externí odkazy)