RENAULT THALIA

  • 2005
  • MODRÁ
  • BA + LPG
  • 1390 cm³
  • 72 kW ≈ 98 k

VINVF1LB0PC534628120

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB0PC534628120

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B / B
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
23. 11. 2005
Datum 1. registrace v ČR
23. 11. 2005
Barva
MODRÁ
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
72 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 10. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
167 573 km
při prohlídce 29. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 100–180 tis. km (medián 134 903 km, 1 662 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o.
od 3. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 11. 2005 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
23. 11. 2005 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 10. 2007 Nový provozovatel JIRÍ JANECKA, TYRŠOVA 35, VYŠKOV Registr silničních vozidel
10. 10. 2007 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 8. 2010 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 8. 2010 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 201020132016201920222025 16. 11. 2009: 79 582 km11. 8. 2010: 99 125 km11. 11. 2011: 107 038 km11. 11. 2013: 118 805 km10. 11. 2015: 132 663 km9. 11. 2017: 144 792 km6. 11. 2019: 155 871 km3. 11. 2021: 160 924 km1. 11. 2023: 164 553 km29. 10. 2025: 167 573 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Moravský Krumlov (č. 3749) 167 573 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
29. 10. 2027
1. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Moravský Krumlov (č. 3749) 164 553 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 11. 2025
3. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Moravský Krumlov (č. 3749) 160 924 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 11. 2023
6. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Moravský Krumlov (č. 3749) 155 871 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
6. 11. 2021
9. 11. 2017 Pravidelná STK Moravský Krumlov (č. 3749) 144 792 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
9. 11. 2019
10. 11. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3749) 132 663 km způsobilé bez závad 10. 11. 2017
11. 11. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3749) 118 805 km způsobilé bez závad 11. 11. 2015
11. 11. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3749) 107 038 km způsobilé bez závad 11. 11. 2013
11. 8. 2010 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3749) 99 125 km způsobilé bez závad 11. 8. 2010
16. 11. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3748) 79 582 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 11. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Konec: vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  3. Nový provozovatel JIRÍ JANECKA, TYRŠOVA 35, VYŠKOV
  4. Nový provozovatel fyzická osoba
  5. Nový provozovatel fyzická osoba
  6. Nový vlastník fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2013 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2017 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-17-11-0183
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2021 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-19-11-0127
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2023 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-21-11-0108
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-23-11-0008
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2027 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-25-10-0667
  15. Nový vlastník a provozovatel HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT THALIA 2005 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,6 %

Srovnáváme s 3 704 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B / B
Varianta
LB0P
Verze
LB0PC5
Typ kód
B
VIN
VF1LB0PC534628120
PČV
7411191
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
23. 11. 2005
Datum 1. registrace v ČR
23. 11. 2005
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K4J A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
72 / 6000
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
186

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
236 / 129 / 165
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.9 / 5.4 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 4500
Za jízdy
73.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4171/ 1639/ 1437
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
1115
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
525/ 525
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2300/ 2300
Zatížení střechy
70
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R 14 82 T/ 5.5(6.0) J 14-43(36)
175/65 R 14 82 T/ 5.5(6.0) J 14-43(36)
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3888-139-02
ES/EU
E2*98/14*0126*
Číslo ORV
UBO748424
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
03.08.2026 - TP BG278902 ZNEHODNOCEN, VRÁCEN.
Další záznamy
CO2: 236/129/165 g/kg
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 150
*30: 1 670
*31: 1 417
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
28.12.2005 ZÁPIS POHONU NA LPG
PROVOZNÍ HMOTNOST VOZIDLA: 1115 KG (TJ. VČETNĚ ŘIDIČE - 75 KG)

Další ověření (externí odkazy)