RENAULT THALIA

  • 2009
  • ČERNÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 72 kW ≈ 98 k

VINVF1LBND0541006648

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LBND0541006648

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B / B
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
30. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 4. 2009
Barva
ČERNÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
72 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 10. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
241 943 km
při prohlídce 15. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 76–154 tis. km (medián 110 263 km, 1 541 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
ALRIA Company s.r.o.
od 9. 10. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 4. 2009 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
30. 4. 2009 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 5. 2014 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 10. 2023 Nový vlastník a provozovatel ALRIA Company s.r.o. (IČO 04642813) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201420162018202020222024 18. 3. 2013: 71 684 km6. 3. 2015: 111 713 km15. 6. 2015: 118 153 km8. 3. 2017: 148 353 km6. 3. 2019: 189 558 km12. 4. 2021: 198 546 km24. 10. 2022: 202 666 km23. 8. 2023: 202 971 km22. 9. 2023: 203 094 km15. 10. 2025: 241 943 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3126) 241 943 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
15. 10. 2027
22. 9. 2023 Opakovaná STK Česká Lípa (č. 3522) 203 094 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 8. 2025
23. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Lípa (č. 3522) 202 971 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 2 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.2 Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebo jsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 8. 2025
24. 10. 2022 Evidenční kontrola Česká Lípa (č. 3528) 202 666 km způsobilé bez závad
12. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Český Dub (č. 3530) 198 546 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 4. 2023
6. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Český Dub (č. 3530) 189 558 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
6. 3. 2021
8. 3. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3522) 148 353 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
8. 3. 2019
15. 6. 2015 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3528) 118 153 km způsobilé bez závad
6. 3. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3525) 111 713 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
6. 3. 2017
18. 3. 2013 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3522) 71 684 km způsobilé bez závad 18. 3. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 4. 2013 · stanice: ADMIN. OMEZENÍ- NOVÁ VOZIDLA
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2015 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-13-03-0428
  3. Nový vlastník fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2017 · stanice: MÁNESOVA 1477, 47001, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3525-15-03-0136
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 47001, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3528-15-06-0438
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 47001, ČESKÁ LÍPA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-17-03-0205
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-19-03-0185
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2023 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-21-04-0222
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 47001, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3528-22-10-0542
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2023 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-23-08-0617
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2025 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-23-09-0690
  13. Nový vlastník a provozovatel ALRIA Company s.r.o. (IČO 04642813)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2027 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-25-10-1391
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (RENAULT THALIA 2009 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 38,3 %

Srovnáváme s 2 293 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B / B
Varianta
LBND
Verze
LBND05
Typ kód
B
VIN
VF1LBND0541006648
PČV
10369384
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
30. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 4. 2009
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K4J A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
72 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
181

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
236 / 129 / 165
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.9 / 5.4 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 4500
Za jízdy
73.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4171/ 1639/ 1437
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
1031
Hmotnosti provozní Do
1141
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
850/ 850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
515/ 515
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2350/ 2350
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
70
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R 14 82 T/ 5.5 J 14-36
175/65 R 14 82 T/ 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ČERNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3888-290-00
ES/EU
e2*98/14*0126
Číslo TP
UD346127
Číslo ORV
UBF869275
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
30.04.09POJ.4334197225UNIQA,
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X
*55: ANO; NE]
* Číslo homologace typu ES e2*98/14*0126*59
*23: 5
*35: 1 031 - 1 141
*36: 1 500/1 500
*37: 850/850; 805/805
*39: 850/850
*40: 515/515
*41: 2 350/2 350
*57: MAN
CO2: 236/129/165 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*12: 4 261
*13: 1 672
*14: 1 439
*20-21: 6.0 J 15-43; 185/55 R 15 82 H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)