RENAULT MASTER
- 2020
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2299 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINVF1MA000465828996
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MA000465828996
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- / MA
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2299 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: INFINMED s.r.o. (IČO 28425545) od 30. 9. 2020
- Provozovatel: INMED s. r. o. (IČO 47452196) od 30. 9. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 87–273 tis. km (medián 169 122 km, 202 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 9. 2020 | První registrace | INFINMED s.r.o. (IČO 28425545) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2020 | Nový provozovatel | INMED s. r. o. (IČO 47452196) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 11. 2025 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 291 480 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2026 |
| 12. 11. 2025 | Měření emisí | Svitavy (č. 560910) | 291 477 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2026 |
| 18. 11. 2024 | Opakovaná STK | Svitavy (č. 3612) | 227 517 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2025 |
| 18. 11. 2024 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 227 511 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 18. 12. 2024 |
| 18. 11. 2024 | Měření emisí | Svitavy (č. 560910) | 227 508 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2025 |
| 21. 11. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 167 672 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2024 |
| 20. 11. 2023 | Měření emisí | Svitavy (č. 560910) | 167 669 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2025 |
| 23. 11. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 101 077 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2023 |
| 23. 11. 2022 | Měření emisí | Svitavy (č. 560910) | 101 074 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2023 |
| 25. 11. 2021 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 51 559 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2022 |
| 25. 11. 2021 | Měření emisí | Svitavy (č. 560910) | 51 556 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník INFINMED s.r.o. (IČO 28425545)Nový provozovatel INMED s. r. o. (IČO 47452196)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2024
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2021Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2022 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-21-11-1363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-22-11-0957
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2024 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-23-11-0829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2024 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-24-11-0661Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2025 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-24-11-0690
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2026 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-25-11-0420
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 5. 8. 2021, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 2. 2018 – 31. 7. 2019) Safety Gate
- 11. 5. 2021, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 2. 1. 2018 – 24. 4. 2019) Safety Gate
- 6. 10. 2020, riziko: požár, zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 7. 11. 2019) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 5. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- / MA
- Varianta
- FM
- Verze
- 00M36TB113D3T0
- Typ kód
- MA
- VIN
- VF1MA000465828996
- PČV
- 16493272
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SC SANITNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 2020
- Druh (typ)
- SANITNÍ DPP
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- M9T F7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2299
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832CI
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 147 / 161 / 156
- Spotřeba předpis
- 2018/1832CI
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.6 / 6.1 / 5.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2625
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5548/ 2070/ 2600
- Rozvor [mm]
- 3682
- Rozchod [mm]
- 1750/ 1730/ /
- Provozní hmotnost
- 2845
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2100/ 2100
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3083
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R16 C / 6.5 J 16 - 66 C2/A
225/65 R16 C / 6.5 J 16 - 66 C2/A
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE/FOSAN S.R.O., IVANČICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 334320
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7562-0914
- ES/EU
- e2*2007/46*0016*39
- Číslo ORV
- UBK006419
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *V.9: EURO 6 CI
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA PNEU + RÁFKY:
N.1.-N.2.: 6,5J 16-66; 225/65 R16 C 112/110T
DNE 21.12.2020 ZAPSÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA NA ZÁKLADĚ HP-0505 Č.J. 30/2020-150-SCH2.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVS PRO VOZIDLA S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
POČET MÍST K SEZENÍ:8; 1X LŮŽKO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1MA000465828996
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.